Automotive magazín Vehiklo Ventil + Facebook Vehiklo Ventil (8700 likes)
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

PayPal na 1$ platby

 1. Dobrý den,


  Chci se zeptat jak vlastně funguje PayPal?

  Mám web, a chci na něm donate 1$, 2$, 3$, 4$ atd...

  Co jsem se dočetl tak z jednoho dolaru odvezu PayPalu 10Kč + nějaké procenta. Je to opravdu tak? :/

  Popřípadě nemáte neznáte levnější řešení? díky

  Popřípadě, jak to má řešený takový KickStarter???

 2. Co se právě děje na Webtrhu?

 3. Nejsem idiot, toto jsem si přečetl :) Jen sem si to chtěl ověřit...

 4. "donate" je bez poplatku.

 5. Citace Původně odeslal msgexpert Zobrazit příspěvek
  "donate" je bez poplatku.
  No mohl by sis něco přečíst, než to řekneš, aby jsi ho nepletl. Protože pro Donate platby to bez poplatku není nikdy, pokud jsi 501(c) firma, pak máš výraznou slevu z poplatků Paypalu, ale jinak se řídíš standartním ceníkem. A to proto, že se musíš jako 501(c) označit pro neziskovou organizaci. A nezisková organizace je něco jinýho než Donate – je to od slova darovat, takže z toho nemůžeš mít žádný příjem a nejde to aplikovat na klasický weby většinou. Samozřejmě to jde různě obejít, ale je to nelegální.

  Sleva u takto označené organizace je pak stanovená na 2.2% + $0.30 za platbu. Oproti standartnímu poplatku 2.9% + $0.30.


  Jinak u Kickstarteru odvádíš 5% z toho co vybereš přímo Kickstarteru a pak 3-5% za další kreditní poplatky v důsledku plateb od odběratelů. Asi nejvýhodnější je Square, tam platíš 2,75% z transakce, nicméně je to čistě pro US, takže nevím jak je to se založením. Skvělou alternativou může být Skrill.com, kde za příchozí platby nezaplatíš ani korunu, schraňuješ je na účtu a potom hromadně vybereš s poplatkem 1% z celé transakce, kdy maximum je $14 poplatek.

Hostujeme u Server powered by TELE3