Značkový eshop - Hilfiger, Boss, Gant aj.
Stránka 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 61 až 90 z 101

Jak to chodí v AAA Auto

 1. Citace Původně odeslal grizly007 Zobrazit příspěvek
  Při čerstvé registrace účtu musíte psát pouze negativní příspěvky nikoli pozitivní to je zde takové pravidlo. No vlastně byste neměl chválit vůbec nic neboť je to zvláštní. Lepší bude když na všecho budete nadávat a pomlouvat jak to stojí za hovno pak to bude v pořádku.
  Tak samozřejmě nemusíte, to nikdo netvrdí. Není Vám ale evidentně jasný o co jde, když někdo vyhledá téměř rok a půl starou diskuzi a do ni napíše pochvalnou reakci bez obsahu, zato s dobře uvedenou firmou? Je to úplně to samý, jako áčkaři LEXalex, jakarel a další na Lupě apod. Založit profil, dát jeden koment ve zcela stejným duchu a jít jinam. Guerilla marketing jde dělat sofistikovaněji.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal grizly007 Zobrazit příspěvek
  Při čerstvé registrace účtu musíte psát pouze negativní příspěvky nikoli pozitivní to je zde takové pravidlo. No vlastně byste neměl chválit vůbec nic neboť je to zvláštní. Lepší bude když na všecho budete nadávat a pomlouvat jak to stojí za hovno pak to bude v pořádku.
  Citace Původně odeslal Bacon Zobrazit příspěvek
  Jestli to nebude tím, že že stěžovat si a nadávat je normální, protože člověk hledá na internetu zkušenost s AAA, jako první mu "vyjede" Webtrh a on si tu vylije srdce. Ale myslíš, že je někdo, kdo hledá jen tak z rozmaru diskuze o AAA, aby se tam registroval a pak sděloval ve dvou větách, jak je spokojen?

  Kdy jsi ty tohle udělal, třeba s nějakým eshopem, kde rád nakupuješ? Možná se pletu a po večerech místo vyšívání hledáš negativní diskuze, kam se dlouze registruješ a pak se zastáváš onoho eshopu. Ale spíš asi ne.
  Třeba byl ten člověk jinde tak nespokojen, že byl překvapen nákupem v největším autobazaru. A po vlastní zkušenosti nechápe některý podivný příspěvky co mu google vyjede že musí zareagovat, jinak kdyby to bral vážně tak si přijde jako blbec když čte že tam nemá ani chodit. Přitom z tržního hlediska bych to nikdy neudělal, nenavštívit autobazar co má dobrý auta v nabídce a uměřený ceny. .. Možná zkušenost při koupi vraku za 40 k bude jiná, ale to asi všude.

 4. ...
  Naposledy upravil Jiří Šubr : 02.03.2020 v 16:04

 5. Aaaauto, hlavně jejich úvěry jsou opravu nevýhodné, je to vlastně taková past. Pokud však kupujete vozidlo v hotovosti a jste nebo vezmete s sebou někoho, kdo se pohybuje v oboru, tak vás nemají jak napálit. Je to pravděpodobně pobočka od pobočky, ale pokud na autě zjistíte nějakou závadu, dá se domluvit. Oni ty auta chcou prodat a rezervu opravdu mají, proto je potřeba na ně chytře a pak vybalit závady a bavit se o slevě. Většinou vám přihodí ještě 4 gumy :). Ale nedávná zkušenost mě dostala... projížďka autem, cituji: "auto jede rovně, nikam neuhýbá"... cesta zpátky- za 20 metrů v protisměru :).

 6. I když je to staršího data, tak bych rád přidal svojí zkušenost.

  Do AAA jsme auto naopak prodávali. Telefonicky se všemi specifikacemi nám slíbili 110 tisíc s tím, že to auto potřebují pro klienta co má zájem a máme přijet co nejrychleji. Tak druhý den jsme tam byli. Pán si ho projel, prohlédl a pak nám řekl 50 tis. ... zůstali jsme na něj koukat jako by mu na hlavě seděla kachna a ptali se proč. Problémem byl škráblý jak na zadním nárazníku... respektive to byla kosmetická vada, podle něj v rozdílu 60 tisíc korun. Tak jsme pána jednoznačně poslali do jiných končin a on to šel projednávat telefonicky s nějakým vedením, či nevím s kým.

  MEZITÍM

  Přijel člověk s autem starší výroby, jestli si pamatuji tak to bylo jedno z těch prastarých hranatých Volvo. Pamatuju si jen, že bylo v dieselu a kombík ale to je od věci... přišel technik, s pánem se pozdravil a taktéž zmizeli na projížďku. Když se pak vrátili zpátky, tak my ještě stále smlouvali nad prodejem našeho auta. Borec vyšel ven a říká, že za to auto nedá víc jak (a teď budu kecat, ale bylo to pod částku 10) 8 tisíc. Pánovi bylo očividně taky slíbeno jinak a tak se bránil - další prodejce taktéž odešel.

  Mezitím se vrátil několikrát prodejce náš, kterej blábolil typický prodejní řečičky stylu "tak musím uznat, že na vedení vám hodně ustoupili" a diskutoval v řádu tisíců korun. Stále bez úspěchu.

  Znenadání se vrátil druhý, nastoupil do combíku onoho chlapa, nastartoval a začal vychladlý auto tůrovat na maximální otáčky... No co myslíte, že se s takovým dieselem stalo? Po pár sekundách rána jako z děla, vylétalo pár lopatek a z motoru začalo téct... "Technik" kterej očividně buď byl pěkná svině, nebo nevěděl o motorech ani ťuk vystoupil a oznámil klientovi ŽE TO NA NĚJ PŘIPRAVILI! Klient samozřejmě vzteky bez sebe pánovi málem poslal rekomando pěstí... to se ale - bohužel - nestalo. A tak si naštvanej musel na vlastní náklady zavolat pomoc na odtažení vozidla... z AAA odešel bez vozidla, bez peněz a se závazkem.

  Po dlouhých hodinách - které mi tato příhoda zkrátila, neboť jsem si v naštvání také musel rejpnout, přišel prodejce s neuvěřitelnou hláškou "Tak to se nám tady ještě nestalo" a s amatérským úsměvem nám vnutil, že ještě nikdo nikdy nedostal takovou nabídku a nabídl nám cenu 90 tis. na to jsme po dlouhých hodinách už kývnuli, ačkoliv to bylo stále pod cenou.

  Trochu to zní jako utopie, nebo spíš proti AAA haterská kampaň... ale stačilo mi tam přesně tohle odpoledne a už nikdy s AAA nechci mít nic společného. Pro varování ostatním upozorňuji - jednalo se o provozovnu v Sokolově.

 7. Vypadá to, že nechat zákazníka čekat hodiny a přimět ho k uzavření obchodu hladem, žízní a dalšími tělesnými potřebami je hlavní klíč k úspěchu AAA (a možná i dalších bazarů).

 8. Proto je tu sluzba, kdy tam zavolate a oni prijedou vykoupit primo k vam domu...

 9. Já si myslím, že je to vždy o domluvě a o tom, co si jeden dovolí a druhý nechá líbit.

 10. Možná jsem jeden z mála, ale s Ačky mám dobrou zkušenost.

 11. Citace Původně odeslal Mirek Novotny Zobrazit příspěvek
  Možná jsem jeden z mála, ale s Ačky mám dobrou zkušenost.
  To je jak s konzultantama/agenturama. x špatných a najednou jeden/jedna skvělá.

  Ale taky jsem slyšel pěknou historku s AAA.

 12. Taky s Áčkama nemám problém. Bazarový auto jsem kupoval všehovšudy dvakrát a vždycky jsem po objetí všech místních bazarů skončil tam a bez zbytečných průtahů a čekání vybral. Jako jasný, člověk musí o autech něco vědět aby ho nenatáhli, ale to snad dělaj ve všech bazarech.

 13. Citace Původně odeslal Naweb Zobrazit příspěvek
  To je jak s konzultantama/agenturama. x špatných a najednou jeden/jedna skvělá.

  Ale taky jsem slyšel pěknou historku s AAA.
  Člověk by neměl věřit těm NEJ. Když vidím "nejlepší nejskvělejší nejlevnější" tak si říkám: Aha, to o sobě tvrdí obchodník. Na druhou stranu, když vidím "nejhorší, nejotřesnější, nejdražší" tak si říkám: Jasně, to bude konkurence. Svět není černobílej a takový myšlení mě vadí i v telce. Všechno a všichni mají své. Někdo víc, někdo míň, ale takřka nikdo nemůže říct, že to něco jen skvělý nebo jen hrozný.

 14. Pravda.
  Svět není černobílej. Lidi jsou i dost ovlivnitelný emocema: Nedali nám kolik jsme chtěli, svině! Čekali jsme dlouho, svině! Nebo: Koupili jsme auto, hurá!! Oni jsou na nás milí, hurá!!!

 15. Jasně, emoce s lidmi dokážoud zamávat. Ale když jsi rozumná, tak se dá domluvit úplně všude. V Áááčkách jakbysmet. Nikdo mi tam nic nenutil a všichni byli slušní. A kdyby mi tam někdo zadřel auto, tak bych jim nechal zaplatit opravu.

 16. Jeden známý tam pracuje. Stručně řečeno zametají s ním a on pak zametá se zákazníky (samozřejmě dle regulí AAA). Prodeje typu "přijde stará babička a chce prodat auto po manželovi, tak si na ni vyděláme nějakých 50 tisíc", jsou na denním pořádku.

  (ale tím neříkám, že to tak je všude)

 17. Já jsem v AAA taky problém neměl. Ano dalo se naletět na nevýhodnou nabídku, ale když se tomu trochu věnujete a znáte realitu, pořídíte dobře. Je to asi jako v každém segmentu zboží. Prostěnováček se lehce spálí, zkušený profík vydělá a v AAA má tu možnost velkou. Aspoň teda moje zkušenost.

 18. Zpočátku to byla sranda sledovat astroturfující účty AAA připojující se přes TOR či proxy a chválící ve svém premiérovém příspěvku autobazar vůbec nesouvisející s tématem Webtrhu. Už ale stačilo.

  Ban Sankran, Karbon78, JarSlat, akelalama, Švíca, Prach a Arnab. Přehlédl jsem někoho?
  Áčka, místo reputation managementu na fórech běžte zlepšovat své služby do svých poboček.

  Odteď každý nový účet chválící AAA dostane ban.
  Kdo máte špatnou zkušenost s AAA, podělte se, ať se diskuse přiblíží realitě.

 19. Doplním zkušenost jako prodejce.

  Prodával jsem tam auto dvakrát, obě v posledním roce. Jedno už celkem jetý, druhé v dobrém stavu. Nemůžu si ale na nic stěžovat. V obou případech vyřízeno během patnácti minut za cenu, jakou jsem chtěl. Vyplaceno hotově a víc jsem o nich neslyšel.

  Ze strany prodejce tedy nemám co vytknout. Kupovat auto bych tam ale stejně nešel ani náhodou :)

 20. Martin Schlemmer - tak to je mazec :)

  Ad. AAA - kupovali jsme tam jedno auto už před asi deseti lety - tenkrát OK. Teď švagr hledal auto, vyhlídl si v áčkách, které měli mít na pobočce.. neměli, prý ho do hodiny přivezou. Už se mu ani neozvali jak bylo slíbeno. No a nedávno tam šla známá, 4 hodiny papírování a pak jí řekli, že už je toto auto vlastně prodané. Takže tak.

 21. Nevěřte tomu, to jsou jen pomluvy od konkurence. Já mám z AAA už druhé auto a všechno je v pořádku, papírování vyřízeno velice rychle bez průtahů!

 22. V mém případě nevlastním autobazar, neznám ani nikoho kdo ho vlastní, nezabývám se prodejem aut a ani to v brzké budoucnosti neplánuji...

  Aha jen provokativní účet, tak to pak ano :)

 23. Ban Jirka Kubeš

 24. Citace Původně odeslal Gavarilo Zobrazit příspěvek
  ... švagr hledal auto, vyhlídl si v áčkách, které měli mít na pobočce.. neměli, prý ho do hodiny přivezou. Už se mu ani neozvali jak bylo slíbeno. No a nedávno tam šla známá, 4 hodiny papírování a pak jí řekli, že už je toto auto vlastně prodané. Takže tak.
  A přesně tohle je jejich typickej podfuk. Dovolím si tvrdit, že to je podfuk, protože se mi to stalo taky. Brácha hledal auto na netu a nějaký tam našel. Volal tam a ano, máme ho tady, přijeďte. Přijeli jsme tam a nic. Chodíme po ploše a nikde nestojí. Než k nám přišel jejich pikolík, tak jsem vzal svůj telefon a jako zájemce do áček zavolal s tím, že to mám daleko a že bych si druhý den přijel. O tom že stojím na ploše jem jim neřekl. Opět stejná písnička - ano, auto tady máme, můžete si přijet, dokonce chtěli poslat řidiče, že pro mě dojede. Slušně jsem odmítnul. Pochopitelně v bazaru AAA to auto nebylo. Jak se brácha posléze v kanceláři dozvěděl, stihlo se "prodat", než jsme za cca 1,5 hodiny přijeli.

  Jinak si všimněte, zrovna na celoplošných i regionálních rádiích běži jejich reklama na AAA, takže spustili podzimní kampaň a zřejmě do ní zapojili i amatéry pro ovlivňování na diskuzích :DDD Až kampaň skončí, určitě poleví jejich úsilí ve vytváření nových účtů :)))

  Fakt se divím, že firma, která dovede zvednout ceny určitýho typu auta jenom tím, že v ČR vykoupí všechny volný nabízený stejný auta, aby je pak o něco později dráž prodala, nemá na to, aby dělala marketing normálně. Proč si nějakej malej eshopista dovede ohlídat, jakou má na netu reputaci, ale takhle obrovská firma ne...

 25. Citace Původně odeslal Martin Schlemmer Zobrazit příspěvek
  Ban Jirka Kubeš
  Tohle vlákno mě začíná bavit! :-D

 26. Citace Původně odeslal Eastwood Zobrazit příspěvek
  A přesně tohle je jejich typickej podfuk. Dovolím si tvrdit, že to je podfuk, protože se mi to stalo taky. Brácha hledal auto na netu a nějaký tam našel. Volal tam a ano, máme ho tady, přijeďte. Přijeli jsme tam a nic. Chodíme po ploše a nikde nestojí. Než k nám přišel jejich pikolík, tak jsem vzal svůj telefon a jako zájemce do áček zavolal s tím, že to mám daleko a že bych si druhý den přijel. O tom že stojím na ploše jem jim neřekl. Opět stejná písnička - ano, auto tady máme, můžete si přijet, dokonce chtěli poslat řidiče, že pro mě dojede. Slušně jsem odmítnul. Pochopitelně v bazaru AAA to auto nebylo. Jak se brácha posléze v kanceláři dozvěděl, stihlo se "prodat", než jsme za cca 1,5 hodiny přijeli.

  Jinak si všimněte, zrovna na celoplošných i regionálních rádiích běži jejich reklama na AAA, takže spustili podzimní kampaň a zřejmě do ní zapojili i amatéry pro ovlivňování na diskuzích :DDD Až kampaň skončí, určitě poleví jejich úsilí ve vytváření nových účtů :)))
  Ano, podfuk to je. V Áčkách nazvaný jako "fiktivka". Každopádně je to klasickej trik, kterej se používá nejen v áčkách - je to stejný jako super akční produkt, který se hned vyprodá a přitom ho ještě nikdo nestihl koupit. Úkolem je dostat tě na prodejnu (na bazar), kde se ti budou snažit prodat něco jinýho. Funguje to tak i jinde, ale do Áček se všichni naváží nejvíc. Asi tím, že opravdu s reputací neumějí moc pracovat. I když to trochu chápu. Většina článků totiž bývá hodně přibarvená. A co pak na to chcete napsat? Že ten stěžující lže? Viz ten článek na základě kterýho se tady strhla diskuze. Borec prostě nezvládl nákup auta a tak si článkem snaží snížit mindrák.

 27. Já bych se áčkám vyhnul obloukem. Strýc, řidič z povolání, co už viděl ledasco, mne důrazně varoval, abych se jim vyhnul... to bylo prosím pěkně před 2 lety. :)

 28. Stryc tam loni prodal svuj letity Renault Scenic. Mel najeto 267tis. Pak ho nasel v nabidce Ostravske pobocky s najezdem 142tis. a top stavu.
  Co dodat..

 29. Citace Původně odeslal marat Zobrazit příspěvek
  Stryc tam loni prodal svuj letity Renault Scenic. Mel najeto 267tis. Pak ho nasel v nabidce Ostravske pobocky s najezdem 142tis. a top stavu.
  Co dodat..
  Tomu nevěřim... důkazy?

 30. Citace Původně odeslal protected Zobrazit příspěvek
  Tomu nevěřim... důkazy?
  sorry, ale musím :-)))) Vaši piču jsem taky neviděl a věřím, že ju máte

 31. Citace Původně odeslal marat Zobrazit příspěvek
  Stryc tam loni prodal svuj letity Renault Scenic. Mel najeto 267tis. Pak ho nasel v nabidce Ostravske pobocky s najezdem 142tis. a top stavu.
  Co dodat..
  Kecy. Pracoval jsem v Áčkách 5 a půl roku. Je pravda, že jsem od roku 2008 pryč. Ale ručím za to, že se tachometry nepřetáčely. Áčka dělaj chyby, ale nejsou debilové. Vždyť by se na to hned přišlo. Stačilo by porovnat kupní a prodejní smlouvy.

  Navíc Áčka spolupracují s Cebií a maj přístup ke stavům tachometrů u STK a evidenční kontroly. Takže pak se dá jednoduše odvodit, jestli jsou kilometry reálné. Kdyby zákazník trval na tom, že chce ty stavy vidět, tak mu to ukážou. Jenže většina lidí u koupi nepřemýšlí a pak si jen stěžují na internetu.

  Sám jsem prodával Octávku, která měla 420 tisíc najeto. Tenkrát stála míň než některé Felicie. A prodal jsem ji bazaristovi, který mi řekl, že to stočí na 150 tisíc a prodá to s 20 tis. ziskem. Asi tak.

  Jo a nemám nově založený účet! :-)) Nechci Áčka jen chválit, rozhodně dělaj chyby a třeba jejich telemarketing je otřesnej, ale funguje jim.

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3