Stovkomat.cz: dnes 20% sleva na všechny PR články [345 nabídek, stovky recenzí]
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Laserová tiskárna pro tisk etiket

 1. Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem kvalitní laserové tiskárny, která umožnuje tisk ve vysokém rozlišení, umí vytisknout do konce stránek (tzn.že tam nebudou mezery, a když budu mít obrázek na A4 až k okraji vytiskne mi to přesně takto). A hlavně by měla vyhovovat v poměru cena výkon - od 3 000 - 10 000 Kč.

  Výsledek tisknu by měla být kvalitní etiketa na lepícím papíře, na kterém pujdou rozeznat i ty nejmenší detaily co se týče barvy a hlavně malého písma (etikety by byly vytvořeny v corelu).

  Děkuji za návrhy

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Luosron poptává: Tvorba loga
  Leonys poptává: Grafická úprava eshop-rychle
  Feelfree poptává: Animované video - 30 sekund spot
 3. záleží co od toho čekáš, jestli to bude pouze černý tisk, kolik ks. budeš tisknout atd. jestli černý tisk a do 0-50000ks denně tak jedině termotisk, špička je značka Zebra, nebo A8. špičková technologie, na kvalitu a rychlost nemá konkurenci, rychlost tisku cca. 254 mm/sec. (10"/sec.)

  neber to co tiskne na termocitlivý papír, pouze termopásky.

 4. Zebra už dávno není špička. Mají příšernou poruchovost. Často jsou mrtvé už při vytažení z krabice. Pozor na to.

 5. Coze? U nás jedou tyhle tiskárny v průměru 80k tisků denně a žádný problém, tak asi bude záležet i na ceně, jedna nás stála bez malá 80k, ale jak jsem řekl, bez sebemenších problémů.

 6. Zapoměl jsem uvést že chci barevnou laserovou tiskárnu která hlavně dokáže tisknout až ke konci stránek. Možna to bude trochu směšné ale budu tisknout cca za týden 50 listů což není nijak moc, ale určitě chci laserovou a ne inkoustouvou.

 7. Neviem, či sa pýtate na nejaké produkčné riešenie pre profíkov (podľa ceny asi nie) ale pre mňa je laser antonymom pre bezokrajovú tlač. Kúpte si rezačku papiera. Alebo etikety s výsekom a len sa potom trafiť do stredu. Niečo takéto. http://www.consul.sk/images/etiketkru40zel.jpg
  Alebo sa obráťte na tlačiareň. Ale keďže toto je špecifickejšie, tak sa opýtajte aspoň v 20. .. nie som si istý, ale skúste sa pýtať aj na flexotlač.

 8. tak to je poté jiná, s tím vám nedokáži pomoci.

 9. Laserovka - jedno jestli B/W nebo barevná (alespoň v ceně kterou si představuješ) nebude umět bezokrajový tisk, víc není třeba dodávat...

Hostujeme u Server powered by TELE3