Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Portfolio webdesign kritika

 1. zdravím,kritika
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: portfolio 2.jpg Zobrazení: 306 Velikost: 995,3 KB  

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Zdravím, nic moc.

 4. strašné. Bez těch rámečků by to vypadalo líp

 5. Podle mě moc jednoduché a naopak přeplácané ... Nic tam není a přitom je to naplacany na sebe ...
  Nevzhledny ... neatraktivni ... nezajimavy ...

 6. Minimalismus je nejlepší, ale můžou si ho dovolit právě ti nejlepší, protože každý detail musí být správně proveden. Pokud bych se o to pokoušel já, amatér, tak bych stvořil přibližně to, co si sem poslal. Je to na prd.

 7. Zkus to znovu a třeba to bude lepší! :)

 8. Ahoj, použil webovou literaturu, podívej se na konkurenční portfolia, nastuduj si něco UI a alespoň základy UX -> a začni znovu. Neber tyto rady nadarmo a neber to tak, že jsme rejpalové, jen poměrně dobře víme, že každá práce tě dokáže posunout o kousek dál, takže nezahálej, neuraž se a udělej si třeba 5 verzí, aby jsi s tím byl opravdu sám spokojen a řekl si: "Jo, tohle je fakt dobrá prezentace, která mi určitě přivede dobré klienty". Dokud si to neřekneš a nebudeš tomu opravdu věřit, dělej si další další a zase další. :)

 9. ......pri tomto dizajne som mal viac zatvorené oči robil som ho podla predstavy ktoru som mal v hlave-poučenie-pozerať sa aj na to čo robím musí to sadnúť očiam.. veľmi dakujem za kritiki :)

Hostujeme u Server powered by TELE3