Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Eshop webdesign kritika

 1. zdravím,toto je môj druhý životný pokus o nejaký eshop takže to môžeťe v kľude predýchať,téma-eshop na elegantnú obuv,čo vám v ňom najviac vadí?
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: obuv.jpg Zobrazení: 408 Velikost: 565,2 KB  

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. To pozadí mi, které dělá eshop celý nepřehledným.

 4. je to takove cele "ve vzduchu" - chtelo by to asi dat zvlastni pozadi stredu stranky se samotnym eshopem a zbytku pozdi neco odlisneho...

 5. V prvé řadě - chceš-li prezentovat nějaký návrh, je vždy dobré mít několik fotek produktů, několik názvů různé délky, několik položek menu. Ne jen kopírovat to samé pořád dokola. Krom toho, že to vypadá reálnějí, pomáhá to i grafice a nepůsobí to tak amatérsky.

  - vyhledávání lze klidně přesunout nahoru, když už. Takto zbytečně zabírá místo.
  - celkově to chce zkoušet a zkoušet. Člověk nezačne kreslit hezké weby ze dne na den.

 6. To pozadí je celé nevhodné a najde se tam spousta věcí...Možná bych zašel na template monster a tam buď něco stáhl nebo se alespoň inspiroval :)

 7. Asi bych to řešil jinak. To že něco lítá ve vzduchu bych neviděl jako šílenou věc. Ba naopak možná je to lepší v tom, že jsou prvky výraznější. Každopádně pokud chceš, aby takto prvky lítaly vyřešil bych to asi trošku jinak.

  Pozadí bych takto nedával. Bylo by asi lepší tam dát třeba nějaký pattern, popř. fotku z kterou by si člověk měl nějak vyhrát. Ono ... celý ten web to chce vyšperkovat. Neříkám, že je to nejhorší, ale tak trošku mi to příjde šíleně odbyto.

 8. dakujem za kritiky:). áno pozadie neladí,trocha bi mu pomohla iná farba a určiťe nejaky vzor
  melanus- fotka je skvelý nápad v tom prípade bi trebalo dat stred do jedného celku..tie samostane casti bi sa strácali ....chápeme sa....čo sa dá robiť.odznova ..a takýto dizajnik si nechat na nejaké experimentovanie

Hostujeme u Server powered by TELE3