Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 37 z 37

Jak eshop nedělat

 1. jednoduše mi přijde úbohé hojit se na někom kdo o tom nemá ani tušení[/url]

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Jakub Hamala: jinak řečeno - co není přínosné pro tebe, nemůže být přínosem pro nikoho jiného? Aha :)

  dasaB: už jsem to tu psal několikrát a napíšu to naposled. Nemám potřebu se na někom hojit. Rovněž nepředpokládám, že můj příspěvek povede k bankrotu obou firem. Celkově vůbec nerozumím tomu, co je na tom tak ubohého. Nad nikoho se nepovyšuju, nedělám ze sebe experta ani nikoho nehaním. Několikrát jsem si s povděkem nechal kritizovat i svou práci

  Chtěl jsem pouze diskutovat nad problémy, kterých se spousta shopů dopouští a získat třeba i nějaké zajímavé poznatky. Svou chybu se způsobem, jakým to bylo pojato jsem uznal, takže nechápu, proč mám pořád dokola číst, co jsem si to dovolil.

 4. Tak mi prosim rekni, jak a pro koho je toto tema prinosne. Diky.(uz podle vetsiny reakci si mohl pochopit, ze jsi slapl vedl).

 5. Jakub Hamala: budu např majitel nějakého shopu a většinu věcí řeším svépomocí. A protože tomu zas tolik nerozumím, vůbec mi nedochází, že např kopírováním textu z jiného shopu můžu zkopírovat i odkazy obsažené v textu. A protože vím, že takto řeším popisky, a teď jsem si na webtrhu přečetl o tomto, mrknu k sobě a ejhle...najednou je jasné, proč mi tolik zákazníků odchází.

  druhý příběh - mám hodně návštěvníků, ale velice málo konverzí. A protože máme něco jako pozitivní stereotypy, tak přesunutí košíku doprava nahoru najednou výrazně pomohlo.

  Je na tom něco tak nereálného? :)

  ---------- Příspěvek doplněn 22.01.2014 v 13:51 ----------

  uz podle vetsiny reakci si mohl pochopit, ze jsi slapl vedl
  Ano, na základě většiny názoru jsem uznal, že jsem zvolil špatnou formu a několikrát se o tom zmínil. Proto nechápu, proč to mám vysvětlovat pořád dokola :).

  Mám 2 možnosti. Buď vše smazat a dělat jakože nic a nebo to nechat jak je a příště se snažit pojmout to jinak. Zvolil jsem variantu číslo dvě a nechť si každý udělá názor sám.
  Naposledy upravil siM2s : 22.01.2014 v 13:52

 6. Citace Původně odeslal siM2s Zobrazit příspěvek
  Jakub Hamala: budu např majitel nějakého shopu a většinu věcí řeším svépomocí. A protože tomu zas tolik nerozumím, vůbec mi nedochází, že např kopírováním textu z jiného shopu můžu zkopírovat i odkazy obsažené v textu. A protože vím, že takto řeším popisky, a teď jsem si na webtrhu přečetl o tomto, mrknu k sobě a ejhle...najednou je jasné, proč mi tolik zákazníků odchází.
  ak kopíruješ texty z iného eshopu, tak nech ti kľudne odchádzajú zákazníci k tomu eshopu, tak ti treba a je to spravodlivé
  tým, že na to upozorníš nedosiahneš to, aby ľudia tie texy nekopírovali, ale to, že ľudia z tých textov akurát vymažú odkazy a zase bude na svete o kus spravodlivosti menej, vďaka tebe

 7. Dávat nějaké odkazy na tvoji konkurenci není profesionální jednání. Před zákazníkama se konkurence nepomlouvá.

 8. Dávat nějaké odkazy na tvoji konkurenci není profesionální jednání. Před zákazníkama se konkurence nepomlouvá.
  Nejde o žádnou mou konkurenci, stejně tak jako tady nemám žádné zákazníky. Takže jedno i druhé je mimo mísu :).

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3