Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Prosím o názory k webu dilema.cz

 1. Před časem jsme spustili takové udělátko na srovnání názorů a když si chce člověk ujasnit proč se rozhodne pro to či ono. Doména dilema.cz byla volná a zdálo se nám to jako ideální název. Prosím o kritiku, zda si myslíte, že to může k něčemu být.

  Případné připomínky či nápady na vylepšení jsou vítány.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Doména je fajn, ale ten dizajn čo tam je, je hrozný a neprehľadný.

 4. Tak "děláme software pro lidi"? Já bych se hádal, že tenhle web pro lidi moc není, protože je to jeden velký chaos. Vzdávám hold, jak se vám povedlo tak jednoduchý web udělat tak komplikovaně, že spolehlivě odradí většinu nově příchozích.

  Připomínek bych měl mnoho, ale myslím že užitečnější bude, když se na to od vás podívá nějaký designér a ne programátor. Ten už vám řekne co je s tím špatně, i kdyby šlo o někoho s nedostatkem zkušeností. Jinými slovy, je to hrozné. Rád bych řekl alespoň něco pozitivního, ale k webu samotnému mě nenapadá co. Kompletně předělat (proto se nenamáhám s konkrétními radami), pokud na to nemáte, nasaďte jednoduchou lehkou šablonu. A poraďte se s někým, kdo designu alespoň trochu rozumí.

 5. Jako běžný uživatel (negrafik) se v tom ztrácím. Nicméně jsem pochopila, co a jak funguje ale zkrátka není úplně příjemné se tam pohybovat. Ačkoliv nápad se mi líbí a měla jsem tendenci hned klikat a "dilemovat" (nicméně mě odradila povinná registrace). A taky jsem se zastavila nad tím, že reklama na rok je za 120 Kč a na půl roku za 150 Kč, to se zřídkakdy vidí, aby byl ten slevový progres až takový, že se předchozí varianta prostě nevyplatí. :)
  Naposledy upravil Katrin : 04.01.2014 v 19:03

 6. Z návštěvy tohoto webu mám opravdu dilema, účel to splňuje. Třeba trochu něco udělat s tím chaosem, který na člověka vybafne hned jak vstoupí :-)
  Povinná registrace, kterou web disponuje taky není příliš velké lákadlo. Kdo chce ten se zaregistruje kdo ne ten se nezaregistruje. Takhle raději odejdu než se pořád někam registrovat :-)

 7. Nápad vcelku zajímavý, uživatelsky nepoužitelné - rozhodně bych to vyčistil, a maximálně zjednodušil...

 8. Doména pěkná, stránka o ničem, zaměřil bych se na něco jiného.

 9. Můj názor? grafika tak trošku mimo bych řekla. Vůbec se mi to nelíbí. Ve chvíli kdy zvolím nějakou kategorii bych očekávala že se mi pod "dilemou" objeví další z této kategorie a ne poslední. To může klidně frčet někde v sidebaru. Navíc naposledy porovnáno se ukazuje i to co porovnáno nebylo. Graficky fádní web, možná bych uvažovala o nějakém příjemném dilema pluginu nebo něco co to oživí. I když v podstatě zatím stále nevím jak to funguje :-( Na smrtelníka trošku děs. Raději bych na doméně zvolila třeba hodnocení restaurací nebo podobně, ale ne tohle. Není předpoklad že člověk, který se nemůže rozhodnout nahodí dotaz a místo aby řešil jak dál bude třeba týdny čekat na výsledek hodnocení.

Hostujeme u Server powered by TELE3