Instagram.cz prodej domény
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Novekoncovky.cz - Kompletní přehled nových TLD

 1. Ahoj,

  spustili jsme informativni web http://novekoncovky.cz kde naleznete informace o více než 1350 nových domenových koncovkách (TLD).

  Domény které je již možné registrovat v prvních fázích přes Subreg.CZ můžete zde jednoduchým způsobem zadat k registraci. Jedná se například o .email, .guru, .bike, .photos, atd...

  Ostatní domény můžete nezávazně rezervovat, čímž získáte jako první informaci o spuštění dané TLD, cenách, termínech jednotlivých fází a možnosti její registrace.

  Více informací nejen o nových TLD, ale i vazbě k ochranným známkám naleznete na NovéKoncovky.CZ

  ---

  O Gransy s.r.o.:

  Společnost Gransy s.r.o. vznikla v roce 2009 jako nástupce podnikatelské činnosti jednatele společnosti. V tuto chvíli provozuje portál Subreg.CZ spravující více než 250.000 domén svých klientů a jiných akreditovaných registrátorů, z toho necelých 200.000 domén pod vlastníma akreditacema. Dále provozuje webhostingovou činnost s více než 40.000 hostovaných domén. Společnost Gransy s.r.o. patří do TOP 5 .CZ registrátorů a jako jediná v České Republice má akreditaci organizace ICANN, a tedy je jediný přímý registrátor generických domén.

  WWW:
  Subreg.CZ - Subregistrátorský portál, registrace domén z celého světa - ICANN…
  https://subreg.cz/cz/
  e-mail: info@subreg.cz
  Telefon: +420.734463373

Hostujeme u Server powered by TELE3