logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

Novekoncovky.cz - Kompletní přehled nových TLD

hourglass
Skončil
29.03.2014 v 05:12
Prodejce
A
20.3.
Ahoj,

spustili jsme informativni web http://novekoncovky.cz kde naleznete informace o více než 1350 nových domenových koncovkách (TLD).

Domény které je již možné registrovat v prvních fázích přes Subreg.CZ můžete zde jednoduchým způsobem zadat k registraci. Jedná se například o .email, .guru, .bike, .photos, atd...

Ostatní domény můžete nezávazně rezervovat, čímž získáte jako první informaci o spuštění dané TLD, cenách, termínech jednotlivých fází a možnosti její registrace.

Více informací nejen o nových TLD, ale i vazbě k ochranným známkám naleznete na NovéKoncovky.CZ

---

O Gransy s.r.o.:

Společnost Gransy s.r.o. vznikla v roce 2009 jako nástupce podnikatelské činnosti jednatele společnosti. V tuto chvíli provozuje portál Subreg.CZ spravující více než 250.000 domén svých klientů a jiných akreditovaných registrátorů, z toho necelých 200.000 domén pod vlastníma akreditacema. Dále provozuje webhostingovou činnost s více než 40.000 hostovaných domén. Společnost Gransy s.r.o. patří do TOP 5 .CZ registrátorů a jako jediná v České Republice má akreditaci organizace ICANN, a tedy je jediný přímý registrátor generických domén.

WWW:
Subreg.CZ - Subregistrátorský portál, registrace domén z celého světa - ICANN…
https://subreg.cz/cz/
e-mail: info@subreg.cz
Telefon: +420.734463373