Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Návrh na službu

 1. Před chvílí mě napadl nápad na jednu "mini" službu. Jedná se o to, že se mi kolikrát stane, že najdu nějaký zajímavý článek, který si chci přečíst, ale nemám čas a posléze už si na něj nevzpomenu, popřípadě nenajdu ..

  A tak mě napadlo, když je u každého takového článku stopadesát tlačítek na sdílení, tak proč neudělat službu, která by nabízela tlačítko "Přečíst později", po jejimž zmáčknutí, by se daná stránka uložila na nějaký profil a dotyčný by pak měl na jednom místě ucelený seznam toho, co si chce později přečíst.

  Pokud taková služba již existuje, sem sní.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?

 3. Přihlášení v chrome a záložka? :) Jinak i když asi ne efektivně, ale používám Syncpad s rozšířením do chrome

 4. Každý prohlížeč má "přidat do oblíbených" či do záložek atd. :) Osobně to takhle řeším už X let :) a přijde mi to v pohodě :)

 5. Blbost. Každý prohlížeč má dnes záložky. Teda alespoň mě to příjde zbytečné. Ale kdoví, třeba to někdo využije :-)

 6. Ctrl+D a enter.

 7. taky get pocket

 8. Já doporučím https://readability.com/

 9. https://evernote.com/ můžete si dělat poznámky. funguje tam diktafon s přepisem. můžete jej mít na telefonu, pc, noteboku, tabletu. můžete v chrome ukládat celé články ořezané o grafiku (jen text s obrázky), můžete ukládat url, můžete ukládat jen výběr, můžete číst email nebo pdf a udělat si poznámku přímo z aplikace. můžete poznámky řadit do kategorií, dávat jim štítky, vyhledávat v nich, na pc když čtete, tak vám zobrazuje tematicky podobné články, které jste si sami uložili........

Hostujeme u Server powered by TELE3