Respirátory KN95/FFP 2 a roušky
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Jak co nejlevněji přijímat platby kartou?

 1. Jak za co nejnižší náklady implementovat do eshopu mastercard a visa? Aniž bych musel použít PayU a jejich nadherný poplatek a měsíční paušál?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. česká spořitelna a jejich platební brána. Jako jediní nevyužívají paymuzo, ale mají vlastní bránu, dají ti tedy nejlepší podmínky. Do začátku počítej cca 2% poplatek, žádný další poplatky nejsou. Pokud je obrat, dá se domluvit na velmi zajímavých podmínkách...

 4. deries: To jako fakt? Když jsem sháněl info já, tak ČS chtěla 12000Kč za aktivaci, podnikatelský účet za 300Kč měsíčně u nich, včetně všech těch jejich vyděračských poplatků. Tak nevim.

  Není náhodou Gopay bez poplatku?

 5. Jde o to se dohodnout s obchoďákem. My nasazujeme pro naše klienty jejich bránu s tím, že instalace zdarma, a poplatky jsou 2% do začátku + peníze chodí na účty povětšinou ve fiu a jsou tam druhý den.

 6. GoPay není bez poplatků, samozřejmě tam jsou poplatky z každé transakce. Musel bych se podívat do smlouvy, momentálně jí dáváme na e-shop. Podmínky byly o něco výhodnější než u PayU

 7. Tak to je jasné, že chtějí poplatky z transakce. Ale nechtějí stálé platby za měsíc.

  ---------- Příspěvek doplněn 18.11.2013 v 16:49 ----------

  Dneska jse dostal nabídku od GoPay. Sice žádné paušály, ale 2,6% za kartu a 1,5% za převod je docela šleha. Jenže co člověk nadělá, když je malinkatý "eshopíík". Až vyrostu a budu Alza, tak se uvidí...;-)
  Naposledy upravil marat : 18.11.2013 v 16:49

 8. Chtěl bych se zeptat, jak dlouho trvalo vyřídit s GoPay smlouvu? Na internetu jsem našel že u PayU je to okamžitě..?

 9. Zkus se podívat na Paymill

 10. U PayU to rozhodně není okamžitě, měli jsme za ty roky s nimi mnoho problémů a občas jim ta brána vůbec nefunguje. Dnes již integrujeme pouze GoPay, protože reakce jsou na případně dotazy takřka okamžité a vše vyřídit včetně vytištění a zaslání podepsaných dokumentů se dá skutečně i do 2 dnů když to pošta stihne druhý den doručit.

 11. mrkni na PAYS.cz jsou docela v pohodě

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3