Web pro horních 10 000 www.koncier.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

WSGI - Zpomalení generování ostatních stránek jednou pomalou stránkou

 1. Přepsal jsem web z PHP do Pythonu a mám problém, že když načítám jednu stránku, jejíž vygenerování trvá dlouho, tak to během generování této stránky zpomalí i generování dalších stránek, takže celý web má najednou pomalou odezvu. V PHP se to nedělo, když se jedna stránka generovala dlouho, ostatní se načítaly svižně. Dá se to nějak řešit?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Lukáš Kruntorád poptává: Hledám PHP nette programátora z Prahy
  Hynek Bendl nabízí: Vývoj aplikací na zakázku (php, nette, vue.js)
  Pytlik_P1 poptává: Wordpress, šablona DIVI
 3. Kolik místa v Ram to zabírá nebo kolik prostředků to bere , jakou rychlost z HDD si to vezme ?

 4. Dik za reakci. Nejsem v tom moc zbehlej. Mam VPS s Debianem, v Muninu vidim, ze apps normalne zabiraji asi 0.7GB, obcas to malicko poskoci, ale nikdy ne nad 1GB, mam 2GB. Jak zjistim to "jakou rychlost z HDD si to vezme?" ? Dik.

 5. V muninu třeba ten údaj bude.

 6. Jak to tak studuju, asi to nebude tim prechodem PHP -> Python, ale dalsima zmenama. Dik za nasmerovani, pomohlo mi to.

 7. Citace Původně odeslal sthr Zobrazit příspěvek
  ...v Muninu vidim, ze apps normalne zabiraji asi 0.7GB, obcas to malicko poskoci, ale nikdy ne nad 1GB, mam 2GB. Jak zjistim to "jakou rychlost z HDD si to vezme?" ? Dik.
  V Muninu? Doporučuji utility jako htop, iotop nebo dstat.

 8. V jakém frameworku (Flask, Django, Pylons, ...) to máš a jakým způsobem (gunicorn, uwsgi, atd.) to pouštíš? Na jakém hostingu (VPS, Heroku, ...) a jakým příkazem se přesně loaduje appka?

Hostujeme u Server powered by TELE3