Prodej eshopu s dámskou módou - Tochcesfashion.cz včetně skladových zásob v hodnotě 450.000 Kč
Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

40 stránkový e-Book za 24 hodin. Kolik si říct?

 1. Čau lidi, včera jsem dostal nabídku vytvořit design na 40 stránkový e-book a rovnou ten e-book i sestavit. Výstupní formát bude PDF pro šíření jako digitální publikace. Dostal jsem k němu word dokument plný textů a obrázků, které už jsou rozřazené jak mají jít po sobě. Chtěl jsem více času, ale řekli den, max dva.. Kolik bych si měl říct za takovou práci, ještě s takovým blbým dead line? Díky za info!

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. jo jo, taky jsem to delal. Po odevzdani jsem nevidel ani korunu

 4. dobrá zpráva :D

 5. Někdo spěchá více, než je obvyklé? Dvojnásobek.

  A najednou má člověk času ;)

 6. A normální cena by byla tedy kolik? :) Přibližně..

 7. jumper

  Pro e-book je PDF ten nejméně vhodný formát - nicméně, pokud je dokument ve Wordu už vlastně hotový, pak stačí zvolit Uložit jako - PDF, a za pár minut je fajrunt. Nebo mi něco uniká? :)

 8. No bude se to šířit spíš mailem a ke stažení, takže PDF je podle mě dostatečný. No bohužel to takhle nestačí :D To by bylo moc jednoduchý. Chtějí nadesignovat stránky jednotlivé, spíš teda jen dvě, levá - pravá a dokreslit jakoby průvodce, který bude dávat tipy čtenářům na boku stránek. Nikdy jsem toto nedělal, tak netuším, kolik si říct.

 9. Stanov si cenu za zalomení jedné strany - podle času, který ti zalomení zabere, a také podle sebe, někdo si vezme 200, někdo 1200 za stranu, záleží.. poté přičti cenu obálky, pokud nějaká bude.

 10. jumper

  Pokud umíš ve Wordu dobře pracovat se styly, nemělo by ti 40 stránek zabrat moc času, ale neznám konkrétní zadání. Také netuším, na kolik si ceníš hodinu tvé práce. Nikdo ti tady nemůže poradit.

 11. Ja bych si za to rekl tisicovku, ale zalezi na tobe, jak dlouho ti to bude trvat a jestli bude platba na fakturu. Pokud ti to zabere cele dva dny, je jasne, ze si musis rict vic, ja osobne bych na tom stravil tak 4-5 hodin a to pocitam i drobnou upravu obrazku.

 12. Vycházel bych z tvojí obvyklé hodinové sazby. A připočítal si příplatek za rychlost, teda za předpokladu, že nemají v záloze někoho, kdo jim to udělá levněji.

 13. Práce grafika: 500 Kč / hodina
  + 20% navrch za urgenci.

 14. Tvoje klasická taxa za hodinu + příplatek 50–100 % ceny za rychlost.

Hostujeme u Server powered by TELE3