360° fotografie pro Váš Eshop z Vaší vlastní fotokomory. Ušetřete, foťte a upravujte 360° obrázky IN-HOUSE
Stránka 7 z 7 PrvníPrvní 1234567
Zobrazují se odpovědi 181 až 205 z 205

Patrik Štefko je podvodník

 1. Jelikož podmínkou pro zápis do živ. rejstříku je čistý trestní rejstřík, tak se dá úspěšně předpokládat, že s nějakým tím flíčkem od kafe se živnost provozovat dál nedá. S podílem ve společnostech je to ale už jiná věc.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Martin Kokeš Design nabízí: Loga, webové stánky | Martin Kokeš
  Alexove8 poptává: Poď pracovať na appke so svetovým potenciálom
  SachDan prodává: Vyhledávač ubytování
 3. Citace Původně odeslal shar Zobrazit příspěvek
  Rád bych to alespoň v našem případě uvedl na pravou míru. Štefko nemá v naší společnosti žádný podíl (viz https://or.justice.cz/ias/ui/rejstri...dotaz=29290449). Měli jsme s ním spolupracovat na několika e-shopech, ale pořád jen sliby,.. a nebyli jsme schopní z něj dostat ani grafický návrh, který jsme měli implementovat. Teď nám ten jeho klient pravidelně volá a ptá se, jestli se nám náhodou Štefko neozval. I kdyby se teď ozval, tak s ním odmítáme jakkoliv spolupracovat.

 4. Citace Původně odeslal hampl.david Zobrazit příspěvek
  Tohle jsou prostě řeči. Už jenom samotné trestní oznámení způsobí jeho vyšetřování. Není to cesta, která zaručí návrat peněz, ale je to cesta která rozhodne o trestu, je to cesta na jejíž základě může policie vypátrat další věřitele, a je to hlavně cesta, na jejímž konci padne trest, a to ať už podmínka, nebo natvrdo. V obojích případech je z důvodu zápisu v trestním rejstříku zrušeno Živnostenské oprávnění. A při samotném rozhodování o trestu může soud přikázat zaplacení oné škody.

  A v tu chvíli máte v ruce něco, co vám přiznává nárok na ty peníze. A s tím už lze jít za exekutorem. A že nic nemá? Minimálně figuruje jako společník ve firmě, kde může být zastaven jeho obchodní podíl. A ač ten podíl možná už fyzicky neexistuje, je to další cesta, jak si udělá problémy.

  Sedět na zadku a nadávat na fóru umí každý, ale zvednout se a jít na ty dvě hodiny na policii to sepsat, to už ne. Potom se ale nedivte, jak šikovně s vámi zametl. To platí pro všechny poškozené, kteří nic neudělali.
  Náš případ tohle rozhodně není. Nemáme zájem to zde rozvádět, jen ať je ten "člověk" stejně mile překvapený, jak jsme byli my, když nám oznámil, že nám naše peníze nevrátí. Vše se řeší a náš právník nám vše vyřizuje. Takže to není jen o tom, že bychom tu nadávali.

  ---------- Příspěvek doplněn 05.12.2013 v 09:57 ----------

  Citace Původně odeslal shar Zobrazit příspěvek
  Problém je, že téměř vše, co tento člověk vypustí z pusy a čím se chlubí, je naprostá lež. Takže být Vámi, zvážil bych, jaké informace skrze něho vypustíte "ven" (očividně z vás dělá pěkného idiota).

 5. Bohuzel do role experta jej tady pasovala rada Webtrzniku, ktera se ridila evidentne heslem, ze kdo moc keca, tak taky hodne vi. Vetsina takovych vsak moc nedela. Jen prave keca.

  Tohle je nazorny priklad. Kdyby prvni podvedeni jednali rychleji, tak dalsi duse na to nemusely doplatit. Bohuzel no. Navic arogance Stefka je fakt do nebe volajici. Mohl se k tomu postavit celem. Misto toho jde videt, ze mu nejde o to dluhy splacet, ale spis si se zakazniky jednoduse vytrit rit. Drzim palce uzivateli TomT, aby to dotahl do konce.

 6. Nestačím se divit. Člověk tu chvíli není a na mého oblíbence Patrika se tady postupně vytvoří taková kanonáda.

  Ačkoliv jsem (naštěstí) nikdy nebyl jeho zákazníkem, vyměnil jsem si s ním docela dost zpráv a občas jsme se měli opravdu rádi, proto tak nějak cítím potřebu se k tomu vyjádřit. Patrika znám ještě z dob, kdy chodil na moje fórum o grafice a neprezentoval se jako odborník na vše, co se webů týká. (Nezpochybňuji jeho znalosti a schopnosti v oblasti analytics a další věci, u kterých si ho lidé chválí). To je už pár let zpět - když jsem ho vyloučil kvůli tomu, že tam prezentoval design, velmi podobný jinému (tedy podezřelá kopie), s kletbami mi přísahal pomstu. Dobrá, jen se mi totálně vysmál, jak patetický ubožák jsem. Jestli něco Patrikovi nechybělo, tak je to schopnost kohokoliv kdykoliv urazit bez jakéhokoliv ostychu.

  A nechápejte mě špatně, já se dokážu pohádat podobným způsobem a jsem konfliktní (aspoň se to snažím mírnit), ale i já musím říct, že to co někdy převáděl bylo naprosto mimo mísu. Několikrát jsem s ním "uzavíral příměří" a vyvrcholilo to tím, že mi jednou na skype začal z ničeho nic ostře nadávat, takže jsem dostal dojem, že má nějaký mentální zkrat a smazal si ho. A to, co se tady dozvídám (i kdyby polovina z toho nebyla pravda) mě jen utvrzuje v tom, že PŠ (on má i stejné iniciály jako já, hnus) je psychicky nestabilní. Kdysi jsem četl o tom, že ve společnosti se pohybuje mnoho psychopatů, kteří to dokážou úspěšně skrývat. Naprostý nedostatek empatie a okrádání zákazníků, které zřejmě pokračuje, by tomu nasvědčovalo.

  Udivuje mě, že je to něco, co zřejmě vygradovalo, když předtím byl naprosto bezproblémový a lidé byli s jeho prací spokojeni. To mu určitě nemůžu upřít, ale silně mi vadilo, že se v diskuzích vyjadřoval jako Brouk Pytlík ke všemu, co se týkalo webů, i když to bylo mimo oblast jeho působení (třeba jako Plaváček). Styl já to vím nejlépe a ty jsi debil je něco, co jsem se za léta diskuzí snad úspěšně odnaučil používat. Ale jiní to praktikují dodnes, i když v tom nelétají urážky nebo sprostá slova, kontext je stejný. A Patrik je toho mistrem, nestoudnost jeho prostředním jménem. Nemluvě o tom, že patří mezi ten typ lidí, kteří dokážou věc prezentovat tak nepříjemně, že i když bych s nimi souhlasil (což v případě designu, do kterého také rád žvatlal, nebylo moc často), tak je mi takový projev naprosto proti srsti.

  Co zbývá? S každým dalším komentářem od naštvaného a podvedeného (kde se ti lidé berou?) se utvrzuji v tom, že se Patrik úspěšně zničil. Takže jen popřeji požkozeným dobrý lov. Měli byste spěchat, protože podle textů, které si změnil v profilu, už má asi všechno předem promyšlené a chystá se následovat Krejčíře někam do tropů (nebo vystřelit do vesmíru). A nebo si jen zapoměl vzít prášky.

  // Ještě čekám, kdy se toho chytne Wedos a udělá reklamu, že na jejich hostingu vás Patrik Štefko nepodvede!

 7. // Ještě čekám, kdy se toho chytne Wedos a udělá reklamu, že na jejich hostingu vás Patrik Štefko nepodvede!
  Tak teď jsi mě opravdu rozesmál :-D

 8. Nedělejte si s nejlepšího webhostingu v ČR srandu! :-D

 9. Kvůli Patrikově dřívější reputaci na Webtrhu jsme mu dali opravdu dlouhou dobu na obhájení nebo vysvětlení.
  Žádné vysvětlení ani snaha o nápravu nepřišla.
  Zabanovali jsme tedy účet Patrik Štefko.

 10. Citace Původně odeslal RK Zobrazit příspěvek
  Nedělejte si s nejlepšího webhostingu v ČR srandu! :-D
  To bych si nedovolil... koneckonců u nich hostuju jeden projekt... ale poznámka to byla trefná :-)

  Sorry za OT.

 11. Citace Původně odeslal Martin Schlemmer Zobrazit příspěvek
  Zabanovali jsme tedy účet Patrik Štefko.
  to je hezky, ja cekal ze nejake vysvetleni prijde...

 12. Teď jsem si zpětně pročítal zálohovanou diskuzi co jsme měli za celou dobu spolupráce. Tenkrát jsme tomu nevěnovali pozornost, ale nyní zjišťuji, o kolika jiných shopech, které měl Štefko "na starosti" sděloval informace. Teď je mi jasné, že majitelé těch e-shopů o tom vůbec nevěděli a určitě by si nepřáli, aby takové informace byly vůbec šířeny dál (zejména mezi "konkurencí").

  Dokážu si představit, že tyto informace nesděloval jen nám, ale asi i dalším lidem. Na kolik jsou sdělená čísla pravdivá netuším a nepídím se po tom.

 13. Citace Původně odeslal Sunlight systems Zobrazit příspěvek
  Rád bych to alespoň v našem případě uvedl na pravou míru. Štefko nemá v naší společnosti žádný podíl (viz https://or.justice.cz/ias/ui/rejstri...dotaz=29290449). Měli jsme s ním spolupracovat na několika e-shopech, ale pořád jen sliby,.. a nebyli jsme schopní z něj dostat ani grafický návrh, který jsme měli implementovat. Teď nám ten jeho klient pravidelně volá a ptá se, jestli se nám náhodou Štefko neozval. I kdyby se teď ozval, tak s ním odmítáme jakkoliv spolupracovat.
  Je videt ze je to dobry lhar, jelikoz nam rikal ze tam ma podil + jeste jine firmy

 14. Než dostal ban, stihl se ve svém profilu všem vysmát.

 15. Taky bych se smál, kdybych měl dlužníky a ty by místo honu na mě prostřednictvím policie a právníků, řešili věci jen v internetové diskuzi

 16. Podle mě Patrik věděl o čem mluví, to mu nemůžete brát, byl jeden z těch "lepších" - bohužel však po stránce zkušeností a vědomostí. Obchodně tedy svým slibům očividně vůbec nedostál a je mu to naprosto jedno. To z nadějného člověka dělá odpad..

  Brodit: Taky bych rád takové našel :-) doufal bych, že by jich bylo dost, abych pořádně nahrabal..

  btw.. oháníte se tu právními kecy, kterým polovina ani pořádně nerozumí a stejně žádné z těchto kroků nepodnikáte. K čemu to tedy je?

 17. Na seznam neplatících a dlužníků dávám dalšího "pána na holení" zde z WT. Nick: trosa. Negativní hodnocení jsem již zadal.

  ---------- Příspěvek doplněn 15.12.2013 v 11:42 ----------

  á propos, dotaz na M. Schlemmera, mohla by se zde vytvořit nějaká skupina, do které by se psali neplatiči, bez ohledu na to, že jim byl i přesto udělen negativní komentář a dotyčným je to jedno? Několik osob by se už do skupiny mohlo z fleku zapsat.
  Naposledy upravil Kamil55 : 15.12.2013 v 11:43

 18. Jen tak pro zajímavost, dospělo se v kauze Štefko k něčemu, nebo nikdo, kdo hlásil podvod z Patrika nic nedostal?

  Když jsem si na to náhodně vzpoměl, zjistil jsem že je alespoň mírně aktivní na sociálních sítích, takže na něj očividně zatím nikdo atentát nespáchal.

 19. Má tam statusy rok starý.

 20. Na twitteru jsem se spletl, ale na facebooku má nejnovější aktivitu z května tohoto roku.


 21. Je tomu 5 let a Patrik Štefko se vrací tentokrat s firmou Coffeeholics s.r.o. https://www.patak.group, https://www.facebook.com/pa3ick2176

 22. Zcela zmenit obor je nekdy dobry start do dalsi etapy zivota.

 23. To je ten kokot co tady dělal vlny snad v každým tématu, pamatuju.

 24. Taky jsem zazil a delal pro nej v dobe, kdy mel jeste dobry napady a dokonce mi ani (ve srovnani s ostatnimi) nezustal moc dluzny :) Ani bych nerekl kokot, aspon ne v te dobe - spis moc nepoucitelny vecny snilek, kterej mel nekde delat idea-makera a ne ridit biznys

 25. Citace Původně odeslal smrtka Zobrazit příspěvek
  Taky jsem zazil a delal pro nej v dobe, kdy mel jeste dobry napady a dokonce mi ani (ve srovnani s ostatnimi) nezustal moc dluzny :) Ani bych nerekl kokot, aspon ne v te dobe - spis moc nepoucitelny vecny snilek, kterej mel nekde delat idea-makera a ne ridit biznys
  Onu mu pak malinko narostlo ego a hejtoval tady jak zběsilej, nedalo se s nim vůbec normálně bavit. Ale to jsem ještě používal jinej nick, je to pravěk :)

Stránka 7 z 7 PrvníPrvní 1234567
Hostujeme u Server powered by TELE3