Prodej módní značky DANNYS clothing
Stránka 6 z 7 PrvníPrvní 1234567 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 151 až 180 z 205

Patrik Štefko je podvodník

 1. Hromadné trestní oznámení a zdarec.. co pořád řešíte lidi..

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. A myslíte, že hromadné trestní oznámení na něho zapůsobí? Myslím že ne. A proč? Jelikož dluží také jedné SK firmě a to už několik let cca. 25 tisíc euro a stále si chodí po tomto světě a kšeftuje s našimi penězi místo toho, aby seděl v teplácích někde mezi 4 stěnami.

  Majitel firmy nás informoval, jakými způsoby z něj zkoušel dostat dlužné peníze, do dnešního dne neuspěl, tak se ptám, kde bude asi chyba. Štefko funguje tak, aby to vypadalo že nic nemá. A ten kdo nic nemá, tak od něj ani smrt nebere.

 4. Lidi, hlavně mu už necpěte žádné peníze...

 5. Ale musím uznat, že Štefko má solidní smysl pro humor. Aspoň teda mě to rozesmálo. Viz. jeho profil zde na webtrhu.
  http://webtrh.cz/members/15978-Patrik-%C5%A0tefko

 6. mužes hodit adresu na ten shop co si vesele koupil? ...


 7. to jste našel kde že má podíl v sunlight.cz?

 8. Citace Původně odeslal TomT Zobrazit příspěvek
  to jste našel kde že má podíl v sunlight.cz?
  Primo od neho:)

 9. A co pohledávky prodat externím společnostem, to v tomto případě nelze?

 10. Citace Původně odeslal Coe Zobrazit příspěvek
  mužes hodit adresu na ten shop co si vesele koupil? ...
  dressit.cz

  Ale jak jsem psal. Odkup měl na starosti Štefko. Ale nikde samozřejmě nefiguruje. Bylo nám řečeno, že to koupil jeho bratr + nějaký další společník.

  ---------- Příspěvek doplněn 04.12.2013 v 20:17 ----------

  Citace Původně odeslal shar Zobrazit příspěvek
  Primo od neho:)
  tomu nevěřím :)

 11. Citace Původně odeslal TomT Zobrazit příspěvek
  dressit.cz

  Ale jak jsem psal. Odkup měl na starosti Štefko. Ale nikde samozřejmě nefiguruje. Bylo nám řečeno, že to koupil jeho bratr + nějaký další společník.

  ---------- Příspěvek doplněn 04.12.2013 v 20:17 ----------  tomu nevěřím :)

  Hmm, a tomuhle veris?http://oi40.tinypic.com/294qdxy.jpg

 12. co tohle má společného se sunlight.cz?

 13. Citace Původně odeslal TomT Zobrazit příspěvek
  co tohle má společného se sunlight.cz?
  To ze oboji mam od neho, pokud ti to jeste nedoslo :)

 14. O dressit.cz mi kdysi psal, protože pro něj dělal PPC. Už tenkrát měl ten obchod solidní zisky.

 15. Takže dressit.cz se nakonec prodal, jo?

 16. Citace Původně odeslal shar Zobrazit příspěvek
  údaje z GA pro nás nejsou žádné překvapení. Ještě v době, kdy eshop patřil bývalé majitelce nám nasdílel profil v GA (bez svolení majitelky) a nezapomněl nám ještě dát přístup do administrace dressit.cz (opět bez svolení majitelky, hovořili jsme s ní o tom).

  Nic z toho, co jste tady napsal nemění nic na tom, že je to podvodník.
  A když zajdu ještě kousek dál, tak co vím zase já, tak kampaně pro dressit dělal úplně někdo jiný a taky se o kampaně staral. Štefko si nechal jen platit a chválil se něčím, co zase nebyla tak úplně jeho práce.

 17. TomT tak to je SÍLA. Jestli to je pravda, tak se stydím za to, že mi ho bylo z počátku líto...

 18. Brečení na webtrhu je k ničemu. Nechápu, proč nejedete k právníkovi a neuděláte předžalobní výzvu? Takhle se vám p. Štefko může jen a jen smát a užívat si vašich peněz

 19. Celkem by mě zajímaly dvě věci...

  1) Kolik bylo na Štefka podáno v ČR trestních oznámení - podle toho, co tady čtu už by jich mělo být minimálně 5

  2) Proč nemá Štefko BAN tady na webtrhu. Evidentně tady podvedl několik lidí a nic se neděje. Byl bych docela rád, aby mi na to někdo z adminů odpověděl. Nebo ostatním tohle přijde normální? Někdo je tady pranýřován a takovejhle ksindl nedostane ani ban? Já sice nemám titul Ing., ale i mé "obyčejné" IQ tohle nějak nechápe...

 20. intehos:

  prosté:
  1) nula
  2) protože "hodně radil" (i jako mistr světa) ostatním :-)

 21. Citace Původně odeslal intehos Zobrazit příspěvek
  2) Proč nemá Štefko BAN tady na webtrhu.
  Admini uz tu nejaky patek nejsou, ptej se primo Retala.

 22. Čistě na okraj, na těch PPC se není moc čím chlubit.

  Seznam / CPC 17 605 prokliků - 125 520 tržby. Pokud mají marži 50%, což je skoro hodně, tak je zisk 63 000 Kč. Náklady na průměrnou CPC by tak musely být 3,58 Kč, aby skončili alespoň na 0, což si myslím při současné konkurenci atd.. je víc, takže celkově je to spíše prodělečně, pokud řešíme jenom výkon, čímž se tu Patrik dennodenně chlubil a sliboval trojnásobné zisky :)

  A také nechápu, proč mu to tak prochází. Tohle už nemá co dělat s tím jak moc ovládá svůj job, ale s tím, že je podvodník jako prase, a jelikož tu podvedl minimálně 5 lidí, přičemž máte všemožné důkazy jak emailové tak i jiné, tak nechápu, proč už není v báni.

  Jo a pokud vám sharoval analytics cizích eshopů bez povolení, tak je to taky pěkná prasárna, to to mohl rovnou vyvěsit na net.

 23. Osobně nechápu podvedené... Buď mají hodně peněz nebo jsou hodně najivní a věří v to, že jim budou peníze vráceny... Když nepomůže trestní oznámení, tak určitě pomůže osobní návštěva... Jsou lidi co se na to přímo "specializují"!

 24. To je bohužel tím, že mají raději všichni plno řečí, ale skutek utek :-) Jak se říká, pes, který štěká, nekouše..

  A jinak to, že tu nemá ban mě taky překvapuje. Ale vzhledem k tomu, že mě přímo nepodvedl, tak se ani nemám moc co ptát.

 25. A to, že má podíl v www.trops-sport.cz jste našel kde? To by mě opravdu zajímalo. Myslím, že bych o tom něco věděl :-)

  Citace Původně odeslal shar Zobrazit příspěvek

 26. Citace Původně odeslal TomT Zobrazit příspěvek
  A myslíte, že hromadné trestní oznámení na něho zapůsobí? Myslím že ne. A proč? Jelikož dluží také jedné SK firmě a to už několik let cca. 25 tisíc euro a stále si chodí po tomto světě a kšeftuje s našimi penězi místo toho, aby seděl v teplácích někde mezi 4 stěnami.

  Majitel firmy nás informoval, jakými způsoby z něj zkoušel dostat dlužné peníze, do dnešního dne neuspěl, tak se ptám, kde bude asi chyba. Štefko funguje tak, aby to vypadalo že nic nemá. A ten kdo nic nemá, tak od něj ani smrt nebere.
  Tohle jsou prostě řeči. Už jenom samotné trestní oznámení způsobí jeho vyšetřování. Není to cesta, která zaručí návrat peněz, ale je to cesta která rozhodne o trestu, je to cesta na jejíž základě může policie vypátrat další věřitele, a je to hlavně cesta, na jejímž konci padne trest, a to ať už podmínka, nebo natvrdo. V obojích případech je z důvodu zápisu v trestním rejstříku zrušeno Živnostenské oprávnění. A při samotném rozhodování o trestu může soud přikázat zaplacení oné škody.

  A v tu chvíli máte v ruce něco, co vám přiznává nárok na ty peníze. A s tím už lze jít za exekutorem. A že nic nemá? Minimálně figuruje jako společník ve firmě, kde může být zastaven jeho obchodní podíl. A ač ten podíl možná už fyzicky neexistuje, je to další cesta, jak si udělá problémy.

  Sedět na zadku a nadávat na fóru umí každý, ale zvednout se a jít na ty dvě hodiny na policii to sepsat, to už ne. Potom se ale nedivte, jak šikovně s vámi zametl. To platí pro všechny poškozené, kteří nic neudělali.

 27. V obojích případech je z důvodu zápisu v trestním rejstříku zrušeno Živnostenské oprávnění.
  Tímto si nejsem tak jistý... nedaj mu nové, ale ještě jsem neslyšel o tom, že by ho někomu zastavili...

  Jinak je to celkem zajímavé... taky jsem naletěl - díkybohu ne finančně, ale lidsky. Mě asi dvakrát dobře poradil, a kdybych tenkrát potřeboval takové služby (správa PPC pro mé klienty), určitě bych mu býval zaplatil, a dneska byl mezi poškozenými... no budu si muset dávat lepší pozor...

  A nakonec - já nejsem moc zastánce toho, aby tu dostal ban.... jen ať sem chodí. S banem si udělá novej nick a hotovo (ale to už možná udělal..) + možná by nebylo na škodu ho s pomocí místního guru vysledovat odkud se připojuje....

 28. Citace Původně odeslal inet-creative Zobrazit příspěvek
  Tímto si nejsem tak jistý... nedaj mu nové, ale ještě jsem neslyšel o tom, že by ho někomu zastavili...
  Soud může vyslovit zákaz činnosti, a tím přijdeš o ŽL. Většinou se tak děje právě v případě, kdy daný trestný čin a předmět živnosti spolu souvisí - respektive v rámci ní byl spáchán.

 29. ale je to cesta která rozhodne o trestu, je to cesta na jejíž základě může policie vypátrat další věřitele, a je to hlavně cesta, na jejímž konci padne trest, a to ať už podmínka, nebo natvrdo
  To pouze v případě naplnění podstaty trestného činu a musí o tom rozhodnout soud. Jinak to je civilní žaloba.

 30. Citace Původně odeslal hampl.david Zobrazit příspěvek
  Soud může vyslovit zákaz činnosti, a tím přijdeš o ŽL. Většinou se tak děje právě v případě, kdy daný trestný čin a předmět živnosti spolu souvisí - respektive v rámci ní byl spáchán.
  Jo tak... to pak jo. Já to pochopil z tvé věty tak, že obecně jen na základě záznamu v TR mu seberou živnost... Výpis z TR se předkládá při žádosti, ale pak už to nikdo nekontroluje... V případě zákazu činnosti je to něco jiného samozřejmě.

Hostujeme u Server powered by TELE3