Python / Django Developer
Stránka 2 z 7 PrvníPrvní 1234567 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 31 až 60 z 205

Patrik Štefko je podvodník

 1. Také si od klientů často bereme zálohy, ale vždy je to až po odevzdání části práce(např. nakódované šablony webu) - to je myslím schůdná cesta pro obě strany..

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. marcoo

  Já mám právě opačnou zkušenost, takže zálohy nedávám, každý si může přečíst moje hodnocení. Smlouvu jsem párkrát uzavíral, ale nemyslím si, že by to mělo pomoci k úspěšnému dokončení obchodu, na to podle mého stačí emailová komunikace. Ale tyhle hypotézy bych nechal být :)

  Co se Patrika týče, tak já osobně ho nemusím, jeho příspěvky už ani nečtu, popravdě je mi to celkem i protivný, jak se většinou vyjadřuje. Na druhou stranu tady má několik obchodů za sebou a problémy neměl, takže si myslím, že to bude něco jiného (ženská, nechucus pracus, chlast atd...), určitě bych v tom nehledal podvod.

 4. Tiez mi na Patrika nesedi slovo podvodnik. Mozno ma zdravotne, alebo osobne problemy a nema cas a chut riesit momentalne obchod... Patrik mi pride ako velmi seriozny clovek, asi 2 tyzdne mi vysvetloval a radil ohladom PPC a GAnalytic. Az ked som to viacmenej pochopil, (co bude robit, ako to bude prebiehat, co sa bude merat apod)sa pustil do prace za ktoru si nechal zaplatit. Radsej by som pockal zopar dni, kym sa k tomu nevyjadri on sam

 5. U mňa taktiež negatívna skúsenosť so spoluprácou s Patrikom Štefkom. Niekoľko mesiacov bola spolupráca bezproblémová, avšak neskôr prišli iba sľuby, odklady a ignorovanie správ.

 6. Citace Původně odeslal mifex Zobrazit příspěvek
  Nedávno tady byla diskuze na téma http://www.vlastimilsvoboda.cz/
  divil jsem se,že si za logo řekne 70K.
  Dnes se již nedivím,pozorně jsem shlédl celý rozhovor s ním na streamu,(myslím).
  Pár podstatných věcí,které vypíchnu.
  Nikdy si neberu peníze předem a vždy si nechám zaplatit,až je klient 100% spokojen.
  Vždy a za každých okolností dodržuji termíny,které jsem si domluvil.
  Nestalo se mi,že by mi někdo někdy nezaplatil.
  taky jsem se na to podíval,jen čekám,kdo první napíše,že prostě programátoři jsou takoví,že občas nedodržují termíny a pod.

 7. Citace Původně odeslal logistik Zobrazit příspěvek
  těhle rádoby profesionálů - šmejdíků je na webtrhu více. Odnaučte se platit předem nebo dávejte zálohy ve výši 10%. Jakmile mi někdo napíše 50% záloha předem, tak jsme dojednali.
  Jaký by potom mělo smysl vybírat 10 % jako zálohu? 40-50% zálohy jsou naprosto běžnou věcí a proto nechápu Váš postoj. Pokud bych měl klienta jako jste vy, myslel bych si, že bude i později problém doplatit zbylých 90 %.

 8. já jsem taky zaplatil zálohu 5000 kč janu boháčovi (zde na foru) a to bylo poslední co jsem uviděl
  na hrubý pytel platí pouze hrubá záplata

 9. nikde jsem nepsal, že Patrik je podvodník, fakt se mohla stát spousta věcí.
  Popsal jsem reálný stav věci, v tomto vlákně jsou dva další lidi, kteří mají stejný problém. Dál mi psal jeden do zpráv a vím, že další tři od něj odešli.

 10. Citace Původně odeslal logistik Zobrazit příspěvek
  těhle rádoby profesionálů - šmejdíků je na webtrhu více. Odnaučte se platit předem nebo dávejte zálohy ve výši 10%. Jakmile mi někdo napíše 50% záloha předem, tak jsme dojednali.
  A pokud mi někdo odmítá dát zálohu, tak jsme taky dojednali. ono záloha má pokrýt náklady a má být taková, aby obě strany neměli problém - čili nemusí být zrovna 50%

  osobně zálohy neberu od lidi, co s nima dýl spoluprácuji a co mi jsou dohození od spolehlivé osoby.

 11. Já jsem spolupracoval s tímto chlápkem, tak před 10měsícema. Zaplatil jsem zalohu 50% a ze dvou domluvených tydnu se to protáhlo cca na 2.5 měsíce. Nakonec mi poslal jakejsi rozpracovanej navrh, no ztráta peněz. Pak ještě sliboval, spoustu věcí, že mi ten design dodělá, pak poradí s rozjezdem eshopu, pak dokonce, že mi zálohu vrátí...nic nic nic. Taky mě tehdy překvapilo takový chování od člověka co tady měl skvělý hodnocení. Až doted jsem myslel, že jsem byl sám, tak se mi tak trochu ulevilo :)

 12. Od teď když budu chtít uzavřít obchod s někým z webtru, nejdříve založím topic s jeho jménem, a budu čekat, čím se naplní. I-trader postrádá smysl. Viz nedávná kauza Marek Žák, který měl asi 21(100%)

 13. nechápejte mě špatně. Dřív jsem taky platil zálohy, ale vesměs to vždy dopadlo minimálně extrémním nedodržením termínu nebo odfláknutím celé věci, jednou i absolutní ignorancí ze strany dodavatele, a to se nejednalo o pár tisícovek, ale vyšší desetitisíce - nakonec jsem je odepsal. Od té doby nenavážu spolupráci(pokud je to něco složitějšího), dokud není podepsaná dohoda o mlčenlivosti a smlouva s konkrétním vymezením činnosti. U jednodušších věcí pak stačí emailová dohoda, dodání náhledu(u grafiky např.). Pak zaplatím a dodavatel následně zasílá zdroj. soubor/kód. Musím ještě poznamenat, že solidního a schopného partnera jsem našel zatím vždy za výše uvedených podmínek. Pokud bych nezaplatil, může dát dodavatel jednoduše k soudu návrh na vydání plaťáku, pokud by ale proti záloze nedodal dílo, zkuste si soudně vymáhat dokončení díla... Mam takovou zkušenost, že zaplacením předem u mnoha lidí mizí motivace(nebo páka ze strany objednatele chcete-li), rozhodně to nelze generalizovat, ale řekl bych, že zrovna u "freelancerů" je to častý jev. Všem těm, co zarytě zastávají platbu předem, navrhuji, aby zkusili svým zaměstnancům třeba půl roku platit předem, pak nám sem můžete napsat, jak to dopadlo s docházkou, rychlostí a efektivitou práce :)

 14. myslim ze to je jasny ... nasel si babu :)

 15. Během 3 týdnů jsem mu také psal, konkrétně 3 e-maily, chtěl jsem si objednat jeho služby, ale bohužel neodpověděl. Na jeho obranu, je to při nejmenším zvláštní, v létě se mnou maximálně ochotně komunikoval přes skype několik hodin, proto pevně věřím, že tato situace není z jeho strany úmyslná.

  Mimochodem, kdo znáte práci pana Štefka a jeho pracovní postupy, znáte v ČR/SR někoho dalšího, kdo postupuje/postupoval ve výkonnostním marketingu stejně jako pan Štefko?

 16. Neviděl jsem dlouho žádný jeho příspěvek, dá se předpokládat, že toto není standartní situace a počkal bych si na jeho vyjádření.

 17. Citace Původně odeslal logistik Zobrazit příspěvek
  nechápejte mě špatně. Dřív jsem taky platil zálohy, ale vesměs to vždy dopadlo minimálně extrémním nedodržením termínu nebo odfláknutím celé věci, jednou i absolutní ignorancí ze strany dodavatele, a to se nejednalo o pár tisícovek, ale vyšší desetitisíce - nakonec jsem je odepsal. Od té doby nenavážu spolupráci(pokud je to něco složitějšího), dokud není podepsaná dohoda o mlčenlivosti a smlouva s konkrétním vymezením činnosti. U jednodušších věcí pak stačí emailová dohoda, dodání náhledu(u grafiky např.). Pak zaplatím a dodavatel následně zasílá zdroj. soubor/kód. Musím ještě poznamenat, že solidního a schopného partnera jsem našel zatím vždy za výše uvedených podmínek. Pokud bych nezaplatil, může dát dodavatel jednoduše k soudu návrh na vydání plaťáku, pokud by ale proti záloze nedodal dílo, zkuste si soudně vymáhat dokončení díla... Mam takovou zkušenost, že zaplacením předem u mnoha lidí mizí motivace(nebo páka ze strany objednatele chcete-li), rozhodně to nelze generalizovat, ale řekl bych, že zrovna u "freelancerů" je to častý jev. Všem těm, co zarytě zastávají platbu předem, navrhuji, aby zkusili svým zaměstnancům třeba půl roku platit předem, pak nám sem můžete napsat, jak to dopadlo s docházkou, rychlostí a efektivitou práce :)

  smlouvy nepodepisuji, emailová komunikace vždy stačí, zakázky s deadlinem neberu, nějaký časový rozsah ano, deadliny ne - pokud někdo chce dodržování deadlinů, pak tvrdím, že neví nic o programování/rozjiždění složitých věci ... netvrdím, že zrovna vy, ale většina čeká za cenu škodovky ferrari, a pak se díví, že nemají zálohu/peníze a ani dílo ... jako i dodavatel je člověk a pokud nemá jistotu platby (dlouhodobější spolupráce, doporučení od spolehlivého člověka), tak si myslíte, že účty počkají dokud plaťák bude účinný, nedej bože, když odběratel dá rozklad? pokud nezaplatil, tak plaťák je na nic.

 18. A do něj do černýho
  Čo takto počkať kým sa človek vráti k stolu ? ... Milujem túto formu zábavy

 19. Citace Původně odeslal matusy Zobrazit příspěvek
  A do něj do černýho
  Čo takto počkať kým sa človek vráti k stolu ? ... Milujem túto formu zábavy
  BRING THE PITCHFORKS ©Reddit.com

 20. Mě jen fascinuje, jak se tu v každém topicu P. Štefko doporučuje, má skoro 100% itrader, pak se založí vlákno ohledně jeho přístupu a je tu několik negativních zkušeností nejenom z poslední doby. Kdyby mu všech těch 4 - 5 lidí co se tu zatím negativně vyjádřily, poslalo negativní itrader, tak je to myslím varování pro ostatní.

  Záloha zaplacená v únoru a dodnes není práce hotová? Ještě před takovými 1 - 2 měsíci tu byl P. Štefko extrémně aktivní, takže to asi nebude v tom. A brát peníze za nevykonanou práci je taky pěkná prasárna, kor když se částka pohybuje v řádech desetitisíců.

 21. Pan Štefko už byl online, takže sám jsem zvědav, jak situaci vysvětlí.

 22. A to jsem o P. Šteffkovi přemýšlel že ho též oslovím, ale když to tu čtu tak si ho rovnou mohu škrtnout. Jinak k tématu, možná má nějaké zásadní problémy a to se v životě prostě stává. Nicméně jestliže v současné době nemůže vykonávat práci, tak jí mohl alespoň delegovat. Co jsem tak pochopil, má snad nějaké s.r.o tak nepředpokládám že v něm dělá sám.

 23. Ked ma niekto zasadne problemy v zivote tak posle aspon vsetkym klientom mail ze : KASLEM NA VAS. Spolu s vratenim zaloh to bude trvat tak 2 hodiny.

 24. Citace Původně odeslal Mirek Novotny Zobrazit příspěvek
  A to jsem o P. Šteffkovi přemýšlel že ho též oslovím, ale když to tu čtu tak si ho rovnou mohu škrtnout. Jinak k tématu, možná má nějaké zásadní problémy a to se v životě prostě stává. Nicméně jestliže v současné době nemůže vykonávat práci, tak jí mohl alespoň delegovat. Co jsem tak pochopil, má snad nějaké s.r.o tak nepředpokládám že v něm dělá sám.
  To sro je psané na nějakou ženskou, která je podepsaná i na fakturách. Kontakt na ní kromě adresy není.

 25. Jak toho člověka nemám rád pro jeho aroganci, tak mi příjde hodně nefér tady dělat závěry.
  Taky jsem zažil podobnou situaci, s přítelkyní jsme se rozešli a hodinu potom jsem málem umřel v autě, ležel jsem v nemocnici a byl totálně mimo. Už v tý době se začaly šířit podobný diskuse o tom jak jsem kdekoho okrad a někam zdrhnul (pravda, v mým případě šlo o statisíce na jednoho klienta, ale i tak) než sem se z toho dostal a byl ve stavu kdy sem si mohl sednout k počítači a začít to řešit, byla na mě podaná žaloba a bylo o mě všeobecně známé že jsem podvodník.

  Nehroťte to tak, nikdy nevíte co se přihodí vám a jestli se vám to někdy stane, budete rádi za trochu pochopení.

 26. Citace Původně odeslal unabombe Zobrazit příspěvek
  Jak toho člověka nemám rád pro jeho aroganci, tak mi příjde hodně nefér tady dělat závěry.
  Taky jsem zažil podobnou situaci, s přítelkyní jsme se rozešli a hodinu potom jsem málem umřel v autě, ležel jsem v nemocnici a byl totálně mimo. Už v tý době se začaly šířit podobný diskuse o tom jak jsem kdekoho okrad a někam zdrhnul (pravda, v mým případě šlo o statisíce na jednoho klienta, ale i tak) než sem se z toho dostal a byl ve stavu kdy sem si mohl sednout k počítači a začít to řešit, byla na mě podaná žaloba a bylo o mě všeobecně známé že jsem podvodník.

  Nehroťte to tak, nikdy nevíte co se přihodí vám a jestli se vám to někdy stane, budete rádi za trochu pochopení.
  podarilo se ti ziskat zpet svou reputaci ?

 27. Citace Původně odeslal unabombe Zobrazit příspěvek
  Nehroťte to tak, nikdy nevíte co se přihodí vám a jestli se vám to někdy stane, budete rádi za trochu pochopení.
  Já do toho vůbec nevidím, ale ... na JIPce asi neleží, když na webtrh chodí dál.

 28. Jasne ze nie je v nemocnici, obcas komunikuje, naposledy tusim 2 tyzdne dozadu zdvihol telefon. Bavime sa o nom ako keby bol neviem co. Sak ti co mate nevybavene pohladavky dajte zalobu a hotovo. Ja uz s nim nebudem spolupracovat ani keby mi kredit na PPC sam doplnal. :)

 29. Citace Původně odeslal gransy Zobrazit příspěvek
  podarilo se ti ziskat zpet svou reputaci ?
  Nepodařilo, byl to obor ve kterým je jméno naprosto všechno a navíc toho konkurence (do té doby neexistující) okamžitě využila.

  Založil jsem firmu v zahraničí a diverzifikoval svoje aktivity.

 30. Patrik sa tu nie tak dávno pýtal, kde a na akú charitu darovať peniaze. Neviem, či je to nejaká útecha, ale aspoň viete, že vaše peniaze neskončili v drogách a alkohole, ale išli na dobrú vec.

 31. Otázkou je jestli vůbec Patrik ví, že se tady o něm píše?

Hostujeme u Server powered by TELE3