Prodej eshopu s dámskou módou - Tochcesfashion.cz včetně skladových zásob v hodnotě 450.000 Kč
Zobrazují se odpovědi 1 až 14 z 14

Webtržníci s elektronickými cigaretami - škodlivost e-cigaret

 1. Dobrý den,
  Poslední dobou jsem nemohl nezaznamenat vyrojení několika zpráv a článků o škodlivosti e-cigaret (http://goo.gl/4DQpMi ), dokonce i reportáži na Nově o tom, že prý způsobují rakovinu.
  Chtěl bych se zeptat webtržníků s tímto artiklem, jestli registrují úbytek zájmu a jak velký.
  Dík

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Tak jestli to bylo i na Nově, tak je to zajisté pravda.

 4. také články sú tu už dlho, nie len v poslednom čase...ale odkedy som s týmto biznisom skončil už ma tak nevytáčajú a úplne ich ignorujem :)

 5. Nepochybuji o tom, že je na trhu množství náplní, které obsahují takové humusy, že je lepší o tom nevědět... Ale značkové náplně od prověřených výrobců by měly být košer. Mám to z velmi důvěryhodného zdroje.

 6. Zdravé to nebude, to snad musí být každému jasné, zdravější než klasická cigareta by mělo - možná ale žiju v omylu.

 7. Rakovinu způsobuje i to, že jdeš ráno do práce... A je už uplně jedno co vdechuješ.

 8. Tlak z médií je tady skutečně docela velký, ale každému snad musí být jasné, kdo za tímto tlakem stojí. Jinak rečeno kdo má velký zájem na tom rozhlašovat podobné lži a zároveň kdo má takové páky, že podobné bulvární a lživé informace snadno protlačí do českých médií. Doporučuji například článek - viz. link níže, ale bylo provedeno opravdu mnoho studií a rozborů. Plus skutečně v těchto reportážích zaznělo i tolik dalších lží týkajících se e-cigaret a jejich prodeje...

  Zde info s výsledky rozborů: http://www.vasecigareta.cz/clanek-45...a-e-style.html

 9. Zajímá mě, jak tyto zprávy dokáží (a doposud dokázaly) zamávat s tímto byznysem jestli jsou ta tvrzení pravdivá.

 10. Citace Původně odeslal resk181 Zobrazit příspěvek
  Rakovinu způsobuje i to, že jdeš ráno do práce... A je už uplně jedno co vdechuješ.
  to zcela jiste ano, ale pak jsou latky, ktere to nasobi. Nekdy mi to pripada az jako souboj dvou fanatickych stran. jedni e-cigarety chvali, jak jsou neskodlive a v poradku a pomalu z nich mam pocit, ze to naopak zdravi pomaha a druzi delaji proti tomu kampan. Nejsem odbornik a je mi to jedno, ale urcite ani e-cigareta zdravi neprospiva a k tomu beznemu marastu co clovek dycha pridava dalsi latky, ktere zcela jiste telo neoceni. Nechapu proc proste nerict, ze to zcela jiste skodi, jen mozna o neco mene, nez klasicke cigarety. Ono taky v pocatku koureni se nejak neresilo to, ze cigarety skodi. LSD se jeste nedavno pouzivalo ve zdravotnictvi, spenat mel udajne hodne zeleza apod. Dlouhodoby ucinek zatim nebyl prokazan, nicmene nulovy negativni efekt mit nebudou. Mozna budou o neco mene skodlive, nez klasicke cigarety, ale to je tak vse.
  Byznys je to na obe strany. 11. bude to podobné jako u běžných tabákových výrobků, pokud to bylo jen o nikotinu viz. doutníky, dýmky a kdysi i cigarety, tak se člověk dožil důchodového věku. Je to o těch chuťových a aromatických indegriencích, které se přidávají do všeho aby se zvyšoval návyk, to je zabiják násobně vyšší než ten samotný nikotin. e-kouření má pouze tu výhodu, že tak neotravuje okolí, ale je to jen můj názor bývalého kuřáka.Hostujeme u Server powered by TELE3