Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 16 z 16

Kam zmizeli všichni kvalitní grafici?

 1. Jsou zde na webtrhu ještě k mání kvalitní grafici, kteří umí udělat něco nadčasového? Vše, co odepíše na poptávky je na stejný způsob - rychle udělat, ať mám rychle peníze. Stále stejná kvalita, stejný servis, nic navíc, žádné zlepšení, žádný růst. Smutné. Hledám už asi měsíc grafika, která mi udělá design triček a dále bude tvořit další edice. Již na té zakázce dělalo přes 20 lidí získaných právě odsud - polovina to vzdala, polovina předala design tak z roku 2005. Nemáte nějaké známé, kteří tyto věci tvoří a mají reference a nápady? Jde o poměrně rychlý výdělek za ne velmi náročnou práci, spíše jde právě o nápad. Díky za tipy.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Pre rozumnú odpoveď prosím uveď práce, ktorých kvalitu očakávaš. + Uveď cenu koľko ponúkaš za jeden návrh...Potom ti budeme vedieť povedať v čom je problém, poprípade dať tip

 4. Jednoho dobrého bych znal , zkus napsat PM s poptávkou a cenovou nabídkou :-)

 5. Citace Původně odeslal matusy Zobrazit příspěvek
  Pre rozumnú odpoveď prosím uveď práce, ktorých kvalitu očakávaš. + Uveď cenu koľko ponúkaš za jeden návrh...Potom ti budeme vedieť povedať v čom je problém, poprípade dať tip
  https://webtrh.cz/237982-nejlepsi-design-tricka

 6. Kreativní nápad, kvalita, spěchá a do 2k? To jako vážně nebo cena je tam jen orientačně?

 7. S rozpočtem 2000,- se není čemu divit čili na otázku "Kam zmizeli všichni kvalitní grafici?" asi znáte odpověď že za většími nabídkami

 8. Citace Původně odeslal Martin Tkaczyk Zobrazit příspěvek
  uveď práce, ktorých kvalitu očakávaš

 9. Citace Původně odeslal Martin Tkaczyk Zobrazit příspěvek
  Jsou zde na webtrhu ještě k mání kvalitní grafici, kteří umí udělat něco nadčasového?
  ...
  polovina předala design tak z roku 2005.
  No nevím, ale pokud je něco "nadčasového", tak to bylo dobré a efektní v roce 1995, 2005 a bude i v roce 2015 ;-)

 10. Mám pocit že ti opravdu kvalitní grafici nemají čas reagovat (=nesledují) vůbec poptávky. Jestli umíš ocenit kvalitu, mrkni na lefiath-a.

 11. Za kvalitními grafiky chodí zákazníci sami. Tudíž ti zde zakázky nehledají. Na druhou stranu jsou tu i kvalitní grafici studenti a je jen otázkou zdali je Vaše poptávka zaujme či nikoliv.

 12. vsetko je iba o peniazoch. pochopte to uz konecne.

 13. zmizeli tam, kde není problém pro kupujícího platit, ne jak tady (máš-li blbéj den, vlez do poptávky programování a čti ceny za práci ... čest výjimkám)

 14. Poptáváš Ferrari za cenu Škodovky.

 15. za 2tis. vam mohu venovat max. 3 hodiny casu... kdyz to prezenu, tak to vyjde mozna jeden kvalitni navrh... nadruhou stranu, proc bych mel kvuli 2tis. odsunout praci svych stavajich klientu, kdyz nepisete nic, co by mi vyhledove prineslo nejake plus?

 16. Také bych rád viděl vzor té "nadčasové" grafiky. Takhle je to diskuse úplně o ničem ;-)

 17. O čem je teda řeč?

  I don't know.

Hostujeme u Server powered by TELE3