Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Kritika e-shopu s hračkami

 1. Dobrý den,

  co říkáte na e-shop s hračkami http://www.darovanek.cz/

  co grafika?
  co zlepšit?
  co předělat?
  co je dobré?

  Díky moc za reakce

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Asi vás nepoteším, ale ideálne by bolo, prekopať to celé odznova.
  Je to neuveritelne neprehľadné

 4. Nekonzistentní. Nemá to žádnou myšlenku. Na hlavní stránce se ztrácím a nevím kam se podívat dřív, abych něco nepřehlédl. Je to úzké a snažíte se tam vecpat strašně moc obsahu, který potom splívá.

 5. V tom se vůbec neorientuju. Důležité věci jsou mrňavé, barvy...radši nehodnotit. Asi by bylo jednodušší a levnější začít znova.

 6. Bohužel, je to opravdu přeplácané, nejde pomalu ani najít kde je tlačítko koupit. Chtělo by to celý nějak provzdušnit a graficky vyzdvihnout důležité informace nad ty méně důležité.

 7. Škoda že jste se vůbec namáhali s grafickou úpravou té šablony. Je tam neuvěřitelně moc narvaného obsahu, přeplácané, nepřehledné, miniaturní a korunu tomu nasazují ty grafické úpravy, kde nejde na první pohled vůbec poznat co je interaktivní a co není. Kdyby tak byl dělaný celý design, tak by to možná šlo, ale takhle musím experimentálně na všechno najíždět myší. Nemluvě o těžkopádné práci s obsahem, "sbírejte a ušetříte, klikněte pro více informací" je perfektní příklad balastu, nějaké pojmenování, jako věrnostní body či slevy na další nákupy zmiňují konkrétní věci a není třeba tam mít text klikněte pro více informací, stačí tlačítko více.

  Obrázky v menu jsou úplně k ničemu, jsou prakticky nerozpoznatelné a nedá se podle nich orientovat! Jen znepříjemňují hledání.

 8. pozadí - proč?
  3 sloupce - proč?
  zrovna u hraček bych doporučil už v přehledu kategorie větší obrázky a méně textu, viz: http://visualwebsiteoptimizer.com/sp...nversion-rate/
  písmo u nadpisů a tlačítka koupit, celkově tlačítko zvýraznit

  ten web je nepřehledný, a vůbec mě nemotivuje k nějaké akci

  to jsou jen postřehy z homepage

  dál jsem se odvážil jen nakouknout - je to stejně hrozné. detaily produktu nepřehledné, opět se ztrácí tlačítko koupit. rozhodně vylepšit obrázky - jako tohle je tragédie: http://www.darovanek.cz/ShowImage.as...det/71165.jpeg

  atd atd.

 9. zbytočne veľa textov už na homepage a nepáči sa mi príliš dominantné pozadie.. inšpiruj sa úspešnejšími eshopmi zameranými na hračky
  Naposledy upravil AK47 : 05.11.2013 v 23:03

Hostujeme u Server powered by TELE3