Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 18 z 18

Kritika webu konference WebExpo

 1. Zdravím,

  jak se vám líbí letošní web WebExpa?

  http://webexpo.net/prague2013/

  Líbí se vám design?

  Myslíte, že je dobrý z hlediska použitelnosti?

  Díky za názory.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Aby niečo vyzeralo zaujímavo a pekne, nemusí to byť hneď zmätené... A z tohoto som veru zmätený ak čert, navyše to pekne vôbec nevyzerá...
  Neviem o čo im každý rok ide... Spraviť čo najväčší splašok a vyhlásiť to za originálne ? ... K čomu to je ked ma rozčuluje už pár sekúnd na tom webe ?

 4. Chceli to urobiť zaujímave a netradičné, takže chvíľu trvá kým sa spamätám. Chýba cz verzia.

 5. fuj to jsem se lekl :) Asi nepočítájí, že tam někdo příjde z PC :) a zravým zrakem

 6. Zbytečně moc informací na jedný straně.

 7. Vůbec se mi nelíbí.

 8. Není to moc určený pro běžnýho usera, nejde vůbec o použitelnost jako takovou, ale jen o to, aby se o tom mluvilo a dokázalo to zaujmout designery a developery. Třeba v roce 2011 kdy s tím Pospolu začínali to byl docela šok, trochu retro web s hodně kontrastníma barvama (http://webexpo.cz/praha2011/) a tohle mi to trochu připomíná.

  Bohužel po super webu z minulýho roku to beru jako mírný zklamání (http://webexpo.cz/praha2012/).

 9. Pokud bylo účelem mě spolu s cenou odradit, tak se to povedlo. A nemá cenu ten web ani někam sdílet, jestli to bylo účelem. Věřím že to na tabletu vypadá o dost lépe, bohužel já jsem dinosaurus, co ještě pořád používá desktop.

  K použitelnosti bych řekl, že o ní vůbec nejde, jde hlavně o to se nějak umělecky vyřádit. A jelikož přes mobil na ten web nepůjdu, tak nemám možnost ověřit jestli aspoň na tom procházení není noční můra pro oči.

 10. Problém je, že se Webexpo snaží být za každou cenu hrozně cool, což ale není to, co od toho IT profesionálové chtějí. To od toho bohužel chtějí jenom takoví ti "startupisti" a podobná havěť.

 11. Citace Původně odeslal Registrace Zobrazit příspěvek
  Problém je, že se Webexpo snaží být za každou cenu hrozně cool, což ale není to, co od toho IT profesionálové chtějí. To od toho bohužel chtějí jenom takoví ti "startupisti" a podobná havěť.
  Pořád je to druhá nejlepší konference ve střední evropě

 12. Citace Původně odeslal biggycz Zobrazit příspěvek
  Pořád je to druhá nejlepší konference ve střední evropě
  Nejlepší podle jakýho parametru?

 13. nevim, ale konference o webech s tak hroznym webem to nemá úroveň

 14. Citace Původně odeslal Registrace Zobrazit příspěvek
  Nejlepší podle jakýho parametru?
  Je to příjemně organizovaný, dokázali, na to že jsme v ČR, sehnat už spoustu hodně slušných speakerů a cena je víc než dobrá i přes to jak malej počet lidí se na tu konferenci reálně dostane. Konferencí je tuna, ale většinou tam není nikdo, kdo by reálně lidi v oboru motivoval, i když co se startup soutěže týče je to trochu hype

 15. Citace Původně odeslal biggycz Zobrazit příspěvek
  Je to příjemně organizovaný, dokázali, na to že jsme v ČR, sehnat už spoustu hodně slušných speakerů a cena je víc než dobrá i přes to jak malej počet lidí se na tu konferenci reálně dostane. Konferencí je tuna, ale většinou tam není nikdo, kdo by reálně lidi v oboru motivoval, i když co se startup soutěže týče je to trochu hype
  Nevím no, co jsem se díval na přednášky, tak tam žádnej zázrak není. Jenom zahraniční jména kvalitu nedělají.
  Co se týká organizace, tak to není nic, co by neměla každá aspoň trochu větší konference.

  Samozřejmě je třeba přihlédnout k ceně. 5k není zrovna málo a popravdě - že stále není vyprodáno je důkaz toho, že ani zájem letos není bůhví jakej.

 16. Já myslím, že o tom máš trochu zkreslenou představu, jak o tom jak funguje organizace, propagace, tak o tom proč je cena taková jaká je. Nechci se tu o tom dohadovat, beru názor samozřejmě :) jen se bavím o tom, že ve střední evropě takový konference jsou na podobný úrovni jen hodně minimálně

 17. Citace Původně odeslal biggycz Zobrazit příspěvek
  Já myslím, že o tom máš trochu zkreslenou představu, jak o tom jak funguje organizace, propagace, tak o tom proč je cena taková jaká je. Nechci se tu o tom dohadovat, beru názor samozřejmě :) jen se bavím o tom, že ve střední evropě takový konference jsou na podobný úrovni jen hodně minimálně
  jdeš tam?

 18. Díky free ticketu zrovna bych byl blázen kdyby ne, tak se mrknu :)

 19. Mít pozvánku zdarma, tak jdu samozřejmě taky :D Bohužel za tu cenu je to zkrátka něco, co si odpustím a popravdě, řada přednášek ani není něco, co by mě zvlášť zajímalo, celá konference se posunula trochu mimo mě.

Hostujeme u Server powered by TELE3