Python / Django Developer
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 38 z 38

Má někdo zkušenost s Leady.cz?

 1. Citace Původně odeslal Jaroslav Pilný Zobrazit příspěvek
  Jedou přes jejich vlastní systém merk.cz.
  Který, předpokládám, funguje tak, že

  používají whois a záznamy PTR v DNS a že si zároveň budují vlastní databázi IP adres

  jak už jsem psal

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Zrovna to testuju. Vím, že jedna firma koukala na službu správce sociálních sítí a ceník. Jen teď nevím, co s tím jako mám dělat. Jak bylo napsáno výše, tak nemám souhlas k zaslání obchodního sdělení a spamovat nechci. Zároveň mi připadá tak trochu trapné někomu říct: "Včera jsem vás špehoval a vím, že jste četli o mé službě a koukali na ceník. Přesto jste mi nenapsali. Tak vám teď volám." :D

  Jak tedy oslovit ty firmy, aby to bylo v souladu se zákonem a nevyznělo by to divně?

 4. Je to totalni ubohost a zoufalost. Pasujete se do role tech debilu, kteri postavaji u prechodu pro chodce a OTRAVUJI lidi, kteri po nich vlastne nic nechteji. Paneboze, uz aby se clovek bal si otevrit neci stranky, ze ho bude zase dalsi debil otravovat, protoze se omylem zadival na nejakou polozku, nebo se sel vy... a nezavrel okno prohlizece. GRRRRR Jak je vam prijemne, kdyz prijdete do obchodu a jeste nez se stacite rozhlednout, uz se kolem vas nekdo mota a otravuje? nakupuje se Vam tam dobre? Prijdete priste zas?

  Proc si na web radeji nepridate nejaky vyskakovaci online chat a neresite s navstevnikem jeho potreby ve chvili, kdy je ma a kdy hleda neco, co nemuze najit? Tohle otravovani lidi by melo byt trestnym cinem, ne jen prestupkem.

 5. Citace Původně odeslal siva01 Zobrazit příspěvek
  Zrovna to testuju. Vím, že jedna firma koukala na službu správce sociálních sítí a ceník. Jen teď nevím, co s tím jako mám dělat. Jak bylo napsáno výše, tak nemám souhlas k zaslání obchodního sdělení a spamovat nechci. Zároveň mi připadá tak trochu trapné někomu říct: "Včera jsem vás špehoval a vím, že jste četli o mé službě a koukali na ceník. Přesto jste mi nenapsali. Tak vám teď volám." :D
  Tak to musíte formulovat jinak ;-)


  Citace Původně odeslal siva01 Zobrazit příspěvek
  Jak tedy oslovit ty firmy, aby to bylo v souladu se zákonem a nevyznělo by to divně?
  Zavolat a nebýt sociopat

 6. Proboha lidi, pokud se bojíte zvednout telefon a zavolat do firmy, kde je evidentní, že asi někoho hledají, když koukali na Vaše služby a ceník, a nabídnou svoje služby, tak nepodnikejte. Kdo se bojí, nesmí do lesa. Musíte mít trochu obchodního ducha nebo si na toho někoho najít. Jinak v životě klienta nezískáte.

 7. Citace Původně odeslal Hitch Zobrazit příspěvek
  Proboha lidi, pokud se bojíte zvednout telefon a zavolat do firmy, kde je evidentní, že asi někoho hledají, když koukali na Vaše služby a ceník, a nabídnou svoje služby, tak nepodnikejte. Kdo se bojí, nesmí do lesa. Musíte mít trochu obchodního ducha nebo si na toho někoho najít. Jinak v životě klienta nezískáte.
  Nic evidentní není.. Víme, že někdo z firmy, která může mít kliděn stovky zaměstnanců, koukal na web.. A klidně to mohla být i návštěva, která tam byla na schůzce. A jak mám volat, když nevím komu? Zavolat na vrátnici a zeptat se, jestli náhodou někdo z jejich firmy nekoukal na náš web?

  Mimochodem podobné funkce nabízí i automatizovaný marketing, ale tam prý identifikují konkrétní uživatelele dle jejich emailu / cookies, takže víte, kdo na ten web koukal. Ne jen nějaký zápis z katalogu firem, který vlastně moc neřekne....

 8. Citace Původně odeslal Emak Zobrazit příspěvek
  Má někdo praktickou zkušenost s Leady.cz? Pokud, ano tak jakou...
  Přímo ne, ale klienti mi říkali, že je to k ničemu. Jedná se jen o přibližnou identifikaci IP adresy napárovanou na firmu. Relevantnost je asi 30%. Zkuste se podívat ještě na www.start1000.cz nebo www.ziveleady.cz . To jsou obvolané leady přímo pro objednatele.

 9. Citace Původně odeslal Renegate Zobrazit příspěvek
  Přímo ne, ale klienti mi říkali, že je to k ničemu. Jedná se jen o přibližnou identifikaci IP adresy napárovanou na firmu. Relevantnost je asi 30%. Zkuste se podívat ještě na www.start1000.cz nebo www.ziveleady.cz . To jsou obvolané leady přímo pro objednatele.
  http://www.ziveleady.cz/ nejsou v DNS

  a Start1000 je patrně jakési call centrum

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3