Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Wordpress přidávání příspěvků do menu

 1. Dobrý den,

  potřeboval bych, aby se mi příspěvky zobrazovali v různých kategoriích menu. Je to možné? Můžete mi poradit jak to udělat? Když píšu příspěvek, je možné pouze řazení do rubrik.

  Díky za pomoc!

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. WordPress používá stránky - ty slouží k zobrazování zejména statického obsahu webu a příspěvky (dynamický obsah), které lze rozřazovat pouze do Rubrik. A menu lze mít ve WordPressu buď jenom ze stránek, nebo z rubrik nebo z obojího u moderních typů šablon, viz např. zde (horní menu je ze stránek, spodní z rubrik).

 4. zkopirujte si adresu clanku a tu pak vlozte jako vlastni odkaz do menu...to upravujete v administraci Vzhled - Menu...defaultne kdyz neni menu nastavene ,tak to tam sype vytvorene stranky..

 5. Do menu si můžete vkládat url na rubriky přes uživatelské odkazy, takže můžete mít v jednom menu jak seznam článků tak statické stránky.

 6. Citace Původně odeslal Dokec Zobrazit příspěvek
  zkopirujte si adresu clanku a tu pak vlozte jako vlastni odkaz do menu...to upravujete v administraci Vzhled - Menu...defaultne kdyz neni menu nastavene ,tak to tam sype vytvorene stranky..
  Toto bohužel funguje jen u některých šablon, např. šablona Blocks2 neumožňuje do menu přidat nic než stránky, což mě dost štve, protože bych do této šablony potřeboval přidat především rubriky a ne stránky :-(

 7. i to neni zadny problem, otevrete si soubor header.php (záhlaví) ve vestavenem editoru v polozce vzhled - editor a tam jen upravite polozky LI menu ktere najdete v kodu ctrl+f jako navigation nebo tak neco ...sice je to bohuzel manualni, ale neni to zadna hruza:)

Hostujeme u Server powered by TELE3