Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Fitnessbook - spolu a zdravě

 1. Dobrý den,
  představuji Vám nově spuštěnou aplikaci Fitnessbook - spolu a zdravě. Fitnessbook umožňuje ukládat všechny denní aktivity člověka a zároveň je analyzovat. Dokáže spočítat, kolik spálíte a přijmete za den. Napomáhá nejen ke správnému spalování a příjmu, ale také v celkové motivaci člověka.

  Snažili jsme se pro Vás vytvořil zajímavý a zábavný design, jednoduché ovládaní a intuitivní vyhledávání. Na aplikaci stále pracujeme a uvítáme jakoukoliv kritiku, kterou považujeme za možný přínos pro aplikaci.

  Fitnessbook naleznete také na Facebooku pod názvem Fitnessbook - spolu a zdravě.

  Děkuji za možnost prezentace projektu a případnou kritiku uživatelů.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Zdeněk Skulínek poptává: Project manager & tester
  Streetcz nabízí: UX/UI Digitální Designer (weby, mobile apps.)
  Streetcz poptává: Tvorba logotypu
 3. Při registraci,když vyplnujete,tak,když na to jednou kliknete,přeskočíte dál,tak už nevíte,co tam bylo za možnost,jestli jméno,heslo...

 4. Citace Původně odeslal Prachy Zobrazit příspěvek
  Při registraci,když vyplnujete,tak,když na to jednou kliknete,přeskočíte dál,tak už nevíte,co tam bylo za možnost,jestli jméno,heslo...
  Máte pravdu. Pokusíme se to nějakým efektivním způsobem řešit. Uložili jsme si to do seznamu ToDo. Děkujeme.

 5. Moc nadšený z toho nejsem. V reg. formuláři heslo jako první, login resp. přezdívku volím až v aplikaci. Pole na zadání hmotnosti, výšky apod. jsou v divném místě aplikace, proč to není jako první krok po loginu? Neoznačené pole pro zadání vstupní hodnoty, button na potvrzení ve velikosti autobusu, pokračování v success hlášce. Je to takové divné, není to dělané standardní metodou, je v tom vidět amatérská prvotina. Ilustrace super, grafika prostředí průměr, moc to nenadchne tak jako ilustrace login page.

  Jinak pochvala za docela obsáhlou statistiku jídel a aktivit. Její pravost jsem ale nijak neověřil. Co takhle offline mobilní aplikaci, která se při připojení na net zaktualizuje s webovou aplikací?

 6. Citace Původně odeslal salab Zobrazit příspěvek
  Moc nadšený z toho nejsem. V reg. formuláři heslo jako první, login resp. přezdívku volím až v aplikaci. Pole na zadání hmotnosti, výšky apod. jsou v divném místě aplikace, proč to není jako první krok po loginu? Neoznačené pole pro zadání vstupní hodnoty, button na potvrzení ve velikosti autobusu, pokračování v success hlášce. Je to takové divné, není to dělané standardní metodou, je v tom vidět amatérská prvotina. Ilustrace super, grafika prostředí průměr, moc to nenadchne tak jako ilustrace login page.

  Jinak pochvala za docela obsáhlou statistiku jídel a aktivit. Její pravost jsem ale nijak neověřil. Co takhle offline mobilní aplikaci, která se při připojení na net zaktualizuje s webovou aplikací?
  Určitě máme co zlepšovat. :) Budeme usilovně pracovat na tom, abyste při další návštěvě byl spokojenější a aplikace se Vám líbila. Momentálně jsme začali trochu upravovat registraci a průvodní kroky.
  Naposledy upravil Webnia.cz : 24.06.2013 v 20:31

 7. po otvoreni stranky sa dostanem na peknu ilustraciu s nadpisom fitnessbook a loginom, hmm a ani neviem ocom je web a mam sa registrovat ?
  chcelo by to minimalne hodit nieco ako "o projekte" popripadne dake nahlady a co vsetko ziskam registraciou

 8. Pokusili jsme se vylepšit celkově registraci, úvodní stránku a průvodce po přihlášení. Jsou to první kroky, kterými chceme naznačit, že nám kritika není lhostejná a pracujeme na sobě.

Hostujeme u Server powered by TELE3