logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Herní web s Flash online hrami. Připraveno na AdSense, skvělá doména PR1

flashgamesinternet.com
hourglass
Skončil
18.06.2013 v 14:24
biders
Vyhrál b*****c
Prodejce
A
Prodávám webovou stránku s online Flash hrami http://flashgamesinternet.com/

Na webu je 30.000 online her a je možné přidávat další ve velmi příjemné administraci, která je napojená na největší distributory her na světě. Tito distributoři vydávají mnoho her každý den.

Můžete hry přidávat jedním klikem s originálními názvy a popisky nebo si psát vlastní názvy a popisky.

Přidávání her lze také automaticky časovat, takže můžete např. naplánovat přidání hry každou hodinu na měsíc dopředu a pak web nemusíte aktualizovat ručně - vše se bude provádět samo, každou hodinu se na webu objeví nová hra. Vše lze snadno nastavit v administraci.

Web má PageRank 1.
Na web vede 230 odkazů (dle MajesticSEO).
Stáří domény 2 roky.

To je velmi slibné.

Web jsem koupil v zahraničí, ale nakoupil jsem webů moc a nemám čas je všechny spravovat, tak se zbavuji těch na které nezbyl čas. Stačí web aktualizovat, sem tam vytvořit odkaz v internetu a web si obnoví návštěvnost a bude generovat zisky. Před mým ponecháním webu ladem měl web návštěvnost 1800/měs. a výdělek 10 USD/měs. To je 200 Kč/měs. jen pro začátek, s postupnou aktualizací webu a získáním odkazů budou výdělky stoupat.

Herní weby jsou jedny z nejlepších na výdělek na reklamě a anglicky psaný web má o hodně vyšší výdělky z reklamy AdSense, než český web.

Klíčové slovo "flash games internet" hledá měsíčně tisíce lidí. "Flash games" hledá měsíčně miliony lidí (přesně 7,5 milionu).

Vydražená cena je bez DPH. Faktura samozřejmostí.