Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 35 z 35

Návrh nového webu

 1. Děkuji všem za názory, pracuji již na novém webu, který bude propracovanější a budu také vycházet z věcí, které jste mi zde napsali.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Dej dokupy pořádný wireframe a ten tu představ, ať to neděláš znovu a zbytečně ;)

 4. Citace Původně odeslal SilvieLuisa Zobrazit příspěvek
  Je to přesně naopak, právě ti panáčci jsou sexističtí. Kdyby na stránky chodili jen lidi, které zajímá pouze nabídka a nikoliv design, tak by grafici přišli o práci. Tady každý ladí web do posledního detailu, tak ten vzhled a informační hodnota grafických prvků asi nějaký význam má.
  Jako designér musím říct, že to tak není, lidi chodí na web primárně kvůli obsahu, ne kvůli designu. U designu záleží na spoustě věcí, ale mají různou prioritu. Doplňující panáčci na pozadí mají minimální, a na to se nemůže brát ohled, protože může přijít někdo jako ty a říct, že se mu nelíbí červená barva, protože mu připomíná cosi. To už je subjektivní hodnocení a není k ničemu, protože z toho nedá vyvodit nic jiného než že různým lidem se líbí různě vypadající věci, nebo jednoho něco urazí a jiného ne.

  Pokud považuješ cokoliv co představuje muže a chybí u toho žena za sexistické, tak asi nemá cenu dál pokračovat v diskuzi.

  Citace Původně odeslal SilvieLuisa Zobrazit příspěvek
  Kdyby na stránky chodili jen lidi, které zajímá pouze nabídka a nikoliv design, tak by grafici přišli o práci.
  Ono to tak ve většina případů je a pořád tu jsme...

 5. Citace Původně odeslal Petr Široký Zobrazit příspěvek
  Jako designér musím říct, že to tak není, lidi chodí na web primárně kvůli obsahu, ne kvůli designu.
  Lidi chodí na web, protože je to vyvážené, zastaralý design působí nevěrohodně stejně tak jako špatný obsah. Auto si taky málokdo kupuje kvůli designu, ale ve výsledku si nikdo hnusné auto nekoupí :) Neřekl bych, že design nemá význam, ale zase bych ho nepřeceňoval. Ono blbý web s ještě blbějším nápadem i obsahem sebelepší design nezachrání!

 6. Příklad s autem není vhodný, protože tam jde o osobní vlastnictví - pokud si nenecháš tvořit vlastní web, tak ti je taky poměrně jedno jak vypadá, u věcí co si kupuješ pro sebe, ať jde o auto nebo smartphone, je to jinak. Nemyslel jsem to tak že na designu nezáleží, kdybych si to myslel, tak ho nedělám :) Ale spousta lidí o něm má špatné představy, buď se domnívá že na něm záleží příliš (viz příspěvek výše), nebo ho zase úplně ignoruje a domnívá se, že jde jen o grafiku.

  Jak říkáš, blbý web s blbým obsahem sebelepší design nezachrání, ale dobrý web s dobrým obsahem by měl mít i dobrý design, který ho dokáže správně prezentovat a nabídnout návštěvníkovi/zákazníkovi to, kvůli čemu přišel, nebo zkrátka cokoliv, kvůli čemu web existuje.

  Nejlepší design je takový, který není vidět :)

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3