Prodej projektů Duchod.cz, Duchodova-Reforma.cz a doména MojeFinance.cz
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 30 z 41

Levné volání, Bonerix

 1. Bonerix

  Co si myslíte a víte o téhle společnosti? Může tam dostat paušal i kdekdo? :) Ten Mini mě velice zaujmul :)

  Vím, že je to šedivý operátor, pro zaměstnance a jejích rodinu :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Ryzskej prodává: Web na sázkové poradenství
  SimplyWeb prodává: PR články, bannerová reklama, odkazy
  Socialhype poptává: Designer mobilní aplikace
 3. Podle mě není problém k nim přejít. Rodiče tu nabídku dostali automaticky, když se do problémů dostalo KKBB, od kterých měli paušál. Jestli chceš, můžu ti to pozjišťovat.

 4. Citace Původně odeslal 365solutions Zobrazit příspěvek
  Podle mě není problém k nim přejít. Rodiče tu nabídku dostali automaticky, když se do problémů dostalo KKBB, od kterých měli paušál. Jestli chceš, můžu ti to pozjišťovat.
  Zda by jsi byl hodný :) Že to vypadá jako fajnovka :)

 5. Žádný problém, zítra se poptám a dám vědět ;-)

 6. Bonerix je šedivka, kterou si pěstuje samo O2, takže nebude žádný problém

 7. Problém bude, pokud budeš chtít na prodejně O2 cokoli změnit, nebo nastavit, neudělaj ti nic, protože tarif patří bonerixu a ty nemáš oficiální práco jakkoli manipulovat se službou a nastavením SIM.

 8. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Problém bude, pokud budeš chtít na prodejně O2 cokoli změnit, nebo nastavit, neudělaj ti nic, protože tarif patří bonerixu a ty nemáš oficiální práco jakkoli manipulovat se službou a nastavením SIM.
  tak to funguje u všech šedivek. Člověk se musí obejít bez oficiálních prodejen a internetové samoobsluhy operátora. Šedivky ale na druhou stranu většinou mají dostupné telefony mnohem rychleji a taky reagují na mailové požadavky. Takže provést jakoukoliv změnu není problém. Rozhodně je pro velkou část lidí zajímavější ušetřit dvě, tři stovky než mít možnost nastavování online nebo v obchodě.

 9. Je fakt, že tady to asi bude problém pro málokoho.

 10. Mě by zajímalo: Existuje solidní (i šedý) operátor s nabídkou mobilního netu bez FUP za nějakou normální cenu? 850 mi pořád přijde moc...

 11. můžu ti od nich tarif přímo zařídit, mám u nich licenci s kapacitou 15 čísel, ještě několik jich mám nevyužitých.. používám bonerix už 2 roky a naprostá spokojenost, na zákaznický lince mi vyřeší cokoli.. kontaktuj mě do zpráv kdyžtak.. ;)

 12. Nikdy jsem nic nepotřeboval měnit, ani nastavovat, potřebuji jen rozumě volat :) Za tyhle peníze to jde :)

 13. Znáte www.mobilnirevoluce.cz ? Mám kolem sebe poměrně dost lidí, kteří si to pochvalují. U Bonerix mi nevyhovuje nová struktura tarifů systémem buď minimální nebo maximální, ale nic mezi tím. To Mobilní revoluce má alespoň 4 tarify, kde se dá rozumně vybrat podle skutečné spotřeby. Navíc se ty tarify dají kdykoliv měnit nahoru a dolů, což mi přijde super.

 14. Citace Původně odeslal 365solutions Zobrazit příspěvek
  Žádný problém, zítra se poptám a dám vědět ;-)
  Už jste se optal?

  Citace Původně odeslal r.mondek
  můžu ti od nich tarif přímo zařídit, mám u nich licenci s kapacitou 15 čísel, ještě několik jich mám nevyužitých.. používám bonerix už 2 roky a naprostá spokojenost, na zákaznický lince mi vyřeší cokoli.. kontaktuj mě do zpráv kdyžtak.. ;)
  Napsal jsem SZ

  Citace Původně odeslal Marvin0001
  Znáte www.mobilnirevoluce.cz ? Mám kolem sebe poměrně dost lidí, kteří si to pochvalují. U Bonerix mi nevyhovuje nová struktura tarifů systémem buď minimální nebo maximální, ale nic mezi tím. To Mobilní revoluce má alespoň 4 tarify, kde se dá rozumně vybrat podle skutečné spotřeby. Navíc se ty tarify dají kdykoliv měnit nahoru a dolů, což mi přijde super.
  Vyplnil jsem formulář :)

 15. Omlouvám se za prodlevu, ještě nic nevím, snad mi dnes mailem dorazí odpověď ;-)

 16. Citace Původně odeslal 365solutions Zobrazit příspěvek
  Omlouvám se za prodlevu, ještě nic nevím, snad mi dnes mailem dorazí odpověď ;-)
  V pohodě, nevadí, děkuji za snahu :) Až bude tak písni :)

 17. Dodám, že nedávno proběhla úprava tarifů MAXI, přidaly se nějaké volné SMS, takže za cenu 495 Kč je možné mít neomezené volání a 200 SMS - pro mé podnikání ideální kombinace... stále mám na licenci volné pozice, kdyby měl někdo zájem..

  http://leteckaposta.cz/514371402

 18. Tarif Mini za 1kč není k dispozici?

 19. Je k dispozici.. ;) tohle jsou jen tarify MAXI, protože nedávno prošly změnami, a na ofic. stránkách www.telefonujtezabody.cz nejsou tyhle balíčky rozepsaný...

  Citace Původně odeslal hodon Zobrazit příspěvek
  Tarif Mini za 1kč není k dispozici?

 20. Tak zatím nic nevím. Rodiče sice u bonerixu jsou, ale dostali to jako alternativní nabídku za šedého operátora, který padnul. Psal jsem dotaz na bonerix, snad zítra odpoví :-)

 21. Dobrý den znám několik lidí co jsou velice spokojeni mám možnost registrace k tarifu mini se dají dokoupit různé balíčky buď na volání nebo SMS balíčky dá seto různě kombinovat podle potřeby
  Citace Původně odeslal hodon Zobrazit příspěvek
  Bonerix

  Co si myslíte a víte o téhle společnosti? Může tam dostat paušal i kdekdo? :) Ten Mini mě velice zaujmul :)

  Vím, že je to šedivý operátor, pro zaměstnance a jejích rodinu :)

 22. Tak k Bonerixu se podle všeho nejde tak jednoduše dostat...

 23. Tak dnes jsem udělala dvě registrace a bez problémů tarif maxi i tarif mini+balíček na volání

 24. Tak po 14 dnech dorazil oficiální mail od Bonerixu a že prý "nabídka tarifů je určena pro zaměstnance určitých rezortů. Je potřeba si tedy zajistit někoho, kdo má možnost tarify využít." Tomu říkám rychlost a ještě k tomu to nejde :-)

 25. S firmou Bonerix , dříve TMT Czech mám dobré zkušenosti, hodně lidem jsem i zařizoval tarify. Je pravda, že jim teď trošku trvá, než se ozvou na email nebo zavolají, ale je to jen teď, protože je velký zájem o tyto tarify a nestíhá se hned odpovídat na plno dotazů, ale to je teď u všech operátorů :)

 26. Přesně jak píše Crazy86, já jsem s nimi neměl také žádné problémy. Pokud byste někdo chtěl nějaké jejich paušály zařídit, klidně mi napište soukromou zprávu.

 27. nemaji ani cenik pekna habadura !

 28. Citace Původně odeslal kovac Zobrazit příspěvek
  nemaji ani cenik pekna habadura !
  Jakože nemají? dám bonerix.cz a je tam normálně.

 29. Přesně tak bonerix.cz jsou tam v nabídce i balíčky na volné minuty a balíčky na sms dají se přidat k tarifu mini odpovědi trvají teďka trochu déle, protože toho mají hodně a jinak pro zajímavost už mají 27000 spokojených zákazníků!!!!!!!!!!!!Tak kdyby jste měl někdo zájem můžu zařídit a jestě jedna výhoda dá se v rámci programu volat za 30Kč neomezeně

 30. Citace Původně odeslal Crazy86 Zobrazit příspěvek
  Jakože nemají? dám bonerix.cz a je tam normálně.
  ja reagoval na www.mobilnirevoluce.cz

 31. Tak pro jistotu to shrnu, aby se předešlo nejasnostem - základní ceník je tady - https://www.bonerix.cz/levne-volani/
  a k těmto tarifům si lze přidat různé balíčky, které lze nalézt tady - https://www.bonerix.cz/levne-volani/balicky/

  A jen tak pro zajímavost - mohu Vám zajistit převod i pokud máte závazek na dobu určitou (platí pouze pro závazek od O2). Klidně mi napište soukromou zprávu.

  Navíc pokud si někdo objedná tarif MAXI, tak Vám na jejich stránkách avizovanou provizi daruji. Více o této provizi na - https://www.bonerix.cz/specialni-nabidka/

  Akorát tu provizi nedají hned, ale až po zaplacení alespoň jedné faktury.

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Hostujeme u Server powered by TELE3