Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Ekonomický systém (software) a e-shop

 1. Dobrý den zkušení uživatelé,

  prosím o radu ohledně pořízení nového ekonomického systému (software) a e-shopu.

  Nyní používáme pro vedení daňové evidence, skladů, fakturaci, prodej přes pokladnu, .... ekonomický software SIMPLE a KASA od firmy TILL CONSULT a.s.. Protože je již nedostačující, zastaralý a již se dále nevyvíjí, musíme pořídit nový ekonomický systém, který by měl více funkcí a byl by dobře propojitelný s nějakým e-shopem, který bychom také potřebovali pořídit. Problém je i v tom, že bych potřeboval nějakým způsobem exportovat data ze starého systému (SIMPLE) do toho nového ekonomického systému (jedná se např. o cca 13.000 skladových karet, cca 1.000 adres dodavatelů a odběratelů, atd.....), protože přepisovat takové množství dat je otročina!

  Zkráceně: potřebuji nový ekonomický software, snadno propojitelný s novým e-shopem a potřebuji dostat data ze starého systému do nového.

  Poradíte někdo ze svých zkušeností jak se s tím poprat a které systémy jsou kvalitní?

  Děkuji předem za odpovědi.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?

 3. V nabídce www.admwin.cz je přímo nabídka převodu dat. Přecházeli jsme z PCS. Skladové karty a firmy nám převedli v ceně programu. Ovšem nevím, zda to budou ochotni udělat zadarmo u těch nejlevnějších produktů. Dělají i e-shopy včetně propojení s vlastním ekonomickým systémem a podle referenčních ukázek ty e-shopy vypadají zdařile, individuálně, ne jak přes kopírák z nějaké šablony

Hostujeme u Server powered by TELE3