Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 42 z 42

Seznamovací profily: Představte se ve třech tweetech

 1. Citace Původně odeslal honzajs Zobrazit příspěvek
  Mě se to líbí, ale měl bych jeden dotaz/poznámku:

  Proč oddíl "Členem od ..., Hodnocení: ..., Příspěvky: ..., Body: ... atd." je tam kde je?

  Podle mě to není nejvhodnější umístění, vkládat to mezi Kdo jsem a Co nabízím.

  Nebylo by lepší umístit to třeba pod jméno (nick) nebo mezi ty dvě tlačítka (Kontaktujte mě a Pojďme na oběd)?
  Mně to zas přijde logický. Kdo jsem? Napíšu pár vět + si ostatní můžou prohlídnout statistiky mojí činnosti na webtrhu - to o mně přece taky výrazně vypovídá.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ano, tak je to myšlené.

 4. Citace Původně odeslal sideras Zobrazit příspěvek
  Myslím, že to tam je. Pokud kliknete na počet příspěvku, tak se to zobrazí. Vy jich máte 9550 :-)
  okay, nebylo to na prvni pohled jasne - nenapadlo by me klikat na cislo aby se mi zobrazili, nicmene hlavni je, ze to tam je, pak v poradku

 5. Ach jo, takže se během chvíli webtrh stal silně anonymním, protože řada lidí si tohohle samozřejmě nevšimne... proč? Pro nově registrované je to snad přínos, ale pro zbytek lidí katastrofa. No, jdu si vyplnit svůj promazaný, aktuálně anonymní profil, aby k něčemu bylo, když na něj někdo jednou za uherský rok klikne.

  Chápu úmysly. Nelíbí se mi realizace, která je prováděná s ladností slona v porcelánu.

 6. Nerozumím, jak to myslíš?

 7. Že je asi dost lidí jako já, co měli předtím hezký vyplněný profil, a teď jim zbyly oči pro pláč. Nevšiml jsem si žádného upozornění že se tak stane, zjistil jsem to až když jsem teď někomu přišel do profilu a nic tam nebylo.

  Tak, teď už mám zase hezký a útulný profil.

  // Máš pěknou fotku :) A to že hraješ Tribes jsem opravdu netušil.

 8. Co tam bylo předtím navíc, Peťo?

 9. Už nevím, ale byly to super věci. Každá věc byla na jednom políčku. Takový návrat do doby, kdy se diskuzní fóra dělala pořádně, víš? Ne jako dnes, kdy každý něco zjednodušuje, kdy hry jsou jedna koridorová záležitost, regenerující se zdraví, kampaň na 4 hodiny! Ehm, nějak jsem ujel.

  Každopádně mě v první řadě zlobilo že jsem nevěděl že mám prázdný profil, stejně jako většina lidí, kteří to taky musí zjistit.

 10. Informace jsme ze starého profilu převedli, pokud to šlo. Celkem přes 8 000 převedených profilů, ať už alespoň URL a město.

 11. Na nové profily jsem si sice pár dní zvykal, ale teď mi to přijde lepší. Každopádně Petr má pravdu v tom, že menší upozornění předem se zde objevit mohlo. Třeba v tom poli, kde bylo ještě nedávno info o tom, koho volí tým WT :-)

  Mimochodem, v profilu od Petra Širokého mě zaujaly character points. Super nápad, možná bychom je měli mít všichni povinně. Vyhodnocoval by je algoritmus, který by uživatelům přičítal zkušenostní body za jejich aktivitu. Škála 1 až 10, při čemž by se začínalo od 5ti. A aby nedošlo k demotivaci uživatelů, kteří dosáhli 99. levelu, zkušenosti by se i odečítaly. S každým třetím levlem bychom si mohli vybrat nějakou výhodu (perk). Erergozbroj MKII by mohl samozřejmě nosit jen Martin.

 12. S tím upozorněním souhlasím - měl jsem to tam předtím docela pracně vypsaný a mohlo se to převést, stačilo nějaké upozornění a zálohoval bych si to, ale to už je jedno. Předtím mi to přišlo hezčí a přehlednější, takhle je to celé takové naplácané na sobě bez pořádného odsazení a linkování, ale co už, stejně je to jen o zvyku :-)

 13. Jestli někdo chcete informace ze svého starého profilu, napište mi do pošty. Ale jak jsem napsal, vše, co šlo, jsme převedli.

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3