Cloud VPS až na 2 měsíce zdarma
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Hello from Google

 1. Rád bych se zeptal, jestli ještě někdo dostal email od Googlu s nabídkou práce. Mohlo by se jednat o nějaký hromadný nábor do řad (pravděpodobně) pražské pobočky (která teď pokud vím "čítá" 2 lidi...)?

  Prostě by mě docela zajímalo, jak moc masivní je to akce. A taky jakou mám asi tak šanci... ;) (Dělám si legraci, do pracovního poměru se teď nijak nehrnu. Ring volný, pánové.)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Co přesně psali? mě nic nedošlo...

 4. Citace Původně odeslal Gonza Zobrazit příspěvek
  Co přesně psali? mě nic nedošlo...
  Hello Filip,

  My name is *****, I'm working for Google within the European Recruiting Department. [We] would appreciate getting in touch with you to see whether you could be interested in finding out more about Google and our current job opportunities in Czech Republic.  A tak dál...

 5. No me nic neprislo ale mozna to jako vetsina anglicky psanych mejlu zkoncilo v junku nebo sem to tam hodil ja aniz bych poradne cetl :)

 6. Něco mi přišlo ale asi jen proto, že jsem jim dal e-mail na přednášce Douglese Marilla (nebo jak se to píše:D )

 7. Douglas Merrill.

  A přišlo ti to samý? Protože já na Merrillovi nebyl, což mě doteď mrzí.

 8. Snaží se shánět vývojáře (viz přednáška D. Merilla) nebo si tě našli přes LinkedIn (pokud tam máš profil) a poslední možnost je, že tě někdo doporučil. :)

 9. Mi to taky přišlo, protože jsem byl na Merillovi v Brně a chtěl jsem tričko:) tak jsem jim to vyplnil, ale hned to letělo do koše:))

 10. Také mi přišla nabídka aktuálních míst v Google, ale celý mail začíná: "Thank you for coming to our Google presentation on October 9th, 2007 at Technical University Brno"...

Hostujeme u Server powered by TELE3