Prodávám affilate ministránku automobilovekamery.cz, která je napojena na affilate systém od Heureky.cz. Příjem má být přes procházející návštěvníky, kteří přes grafy/bannery projdou na Heuréku a tam si vyberou shop, do kterého odejdou. Provize nejsou za zprostředkované prodeje, ale za prokliky.

Automobilovékamery.cz jsou mini-internetovým srovnávačem, který se zabývá srovnáváním cen kamer do automobilů.

Velmi malá časová náročnost. Celý web jede na Wordpressu, takže obsluha je velmi jednoduchá. Nové kamery lze jednoduše přidávat do systému přes rozhraní WP.

Důvod prodeje: postupně se zbavuji menších webů, protože se chci věnovat větším projektům.

Aktuálně na web jsou namířeny odkazy z mých magazínů (koncepty.cz a seriovky.cz) a několika menších automobilových ministránek. Po prodeji budou odkazy odstraněny. Pokud konečná cena webu bude nad BIN (1000 Kč), tak ponechám odkazy další 3 měsíce na webech. Nebyl proveden žádný jiný linkbuilding.

Návštěvnost a výdělky jsou téměř nulové (v řádech jednotek) – nebylo nijak výrazně propagováno.

Vždy když proběhne v médiích nějaká zmínka o silničních pirátech, tak vám poroste návštěvnost, protože lidé zadávají do vyhledavačů výrazy jako: kamera do auta nebo černé skříňky atd. Navíc se blíží konec roku a kamery do aut se stávají nezbytností a spoustu lidí je kupuje jako dárek.

Doména je zaplacená u Subregu do 13. 10. 2013 a hostovaná tamtéž. Po prodeji vám pomohu s nastavením provizního systému u Heureky na váš účet.

Prodávám doménu (bez hostingu) s obsahem.