Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Pojištění.cz to zabalilo. Proč?

 1. Portál Pojistění.cz, vlastněný a provozovaný Wedosem uzavřel své stránky a pojištění si již přes něj nezařídíte, skončil tedy i jejich affiliate, na stránkách nyní najdete pouze články a funkční reklamy google :-)

  Proč to zabalili, trh pojištění na internetu neroste?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. prečo to zabalili sa vyjadril spolumajiteľ v komentároch pod článkom http://www.hardyn.cz/pojisteni-cz-ho...cnik-do-ringu/

 4. peníze z "akcií" už na ruletě došly

 5. Tak to si zabil :)

  No ale ako som čítal, tak proste sa chcú primárne venovať hostingu.

 6. Koukáme, že je tomu věnováno tolik prostoru..., že k tomu vydáme zítra vysvětlení u nás webu.

  Toto primárně nesouvisí s WEDOS Internet, a.s. a tudíž s hostingem, protože tohle jsou aktivity WEDOS, a.s. a soukromé (fyzické osoby jež domény vlastní). Jsou to tedy 3 různé subjekty (2 různé právnické osoby, které mají každá jinou aktivitu a jinou vlastnickou strukturu a k tomu fyzická osoba). To jsou základní rozdíly, které je takto chápat.

  Lidské kapacity nejsou. Není možné se rozčtvrtit, programátory nemůžeme naklonovat.

  Důvodem je to, že nelze sedět na deseti židlích. Aktuálně nám hosting roste tak rychle a máme tam další plány a proto všechny lidské síly směřuji (a ostatní kolegové) k rozvoji k hostingu. Nemá smysl dělat několik projektů průměrně. Je lepší dělat jeden projekt mimořádně nadprůměrně.
  S hostingem chceme přinést další služby, chceme expandovat, chceme stavět druhé datacentrum. Je to tolik plánů, že na nejbližší roky máme o starosti postaráno.

 7. Já si myslím, že hlavním důvodem je konec otevřených flotil. Teď už 50% slevy nepůjde nabízet a zisk takového projektu je na těchto slevách závislý.

  http://www.novinky.cz/finance/282637...ly-skonci.html

Hostujeme u Server powered by TELE3