Instagram.cz prodej domény
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 40 z 40

Vybudujme užitečnou a přátelskou komunitu. Představujeme komunitní kód.

 1. To povídání snad ani nestálo za takovou hloubkovou analýzu, navíc to nebyl spor, spíš jen přátelská výměna myšlenek.

  Ale když už ses tomu věnoval, tak to rozvedu - diskuzní fórum je pro diskuzi a ne odborná poradna patřilo (překvapivě) k předešlým větám o tom, že většina příspěvků jsou blbosti a je tu spousta duplicitních témat = pokud by se toto zredukovalo, vyšla by z toho spíš odborná poradna a nikoli diskuzní fórum, kterým je Webtrh = takže nic, s určitým % blbostí a duplicit je nutné počítat, to už k volné diskuzi patří. Nevidím nic, co si protiřečí nebo vyvrací tu první větu. Ty dvě věty ani nejsou o tom samém.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal Martin Schlemmer Zobrazit příspěvek
  Lidé mají různý práh toho, co považují za správné chování na internetu. Jsou ale také ochotní o důsledcích svého chování přemýšlet.
  Proto v komunitním kódu nabízíme vodítka k tomu, jak být správným členem komunity na Webtrhu.

  Komunitní kód jsme nenapsali kvůli "blbcům", ale kvůli sjednocení očekávání lidí se sebereflexí. I pro mě samotného bylo přínosné definovat, co vlastně dělá zdravou komunitu.
  Snad bude pro ostatní přínosné čtení a diskuse nad kódem.
  Jako správce 2 velkých fór jsem za ty léta zjistil, že není nic co by donutilo lidi přemýšlet nad svým konáním, potažmo dodržováním jakýchkoliv pravidel bez použití represe. A zde se represe používá stejně jako kdekoli jinde (mazání "vadných" vláken atd.). Proto se ptám k čemu je to dobré? Nic to nezmění.

 4. Citace Původně odeslal Martin Schlemmer Zobrazit příspěvek
  To je názorná demonstrace příspěvku, který sem nepatří (bez ohledu na to, jestli mluví o Webtrhu nebo o čemkoliv jiném). Obsahuje dvě silné generalizace bez vysvětlení a žádný argument. Podobná jedovatá slina má jediný důsledek - zmaří čas čtenářů a vyvolá hádku.

  Takový příspěvek je na smazání, v případě opakování na dočasné odebrání zápisu.
  Bohužel je to tak, jelikož se s tímto setkávám již poměrně často. Člověk zadá poptávku na Webtrhu a ozvou se mu mladíci s maminčiným účtem. Když mu jdu druhý den odepsat, účet zde už má banovaný. Doplním zde např. nick Martyn Swag či dommmm. Nedej bože, když už mu peníze odešlu. Taky by mě třeba moc zajímalo, proč byli tito uživatelé vůbec banováni.
  Naposledy upravil Kohy : 23.08.2012 v 09:25

 5. Poptával jste nezacílenou propagaci na Facebooku, což je oblast, která láká vysoké množství nevyzrálých osobností, řečeno eufemisticky.
  Co vám tedy vadí? že se vám na takovou poptávku ozvali různí spammeři, nebo že jsme je zabanovali, než jste se stihl domluvit?

 6. Jde už jen o princip toho nedokončeného obchodu, který jsem samozřejmě dokončit chtěl. Jak je na tom pak člověk, který je na WT už dlouho a takto pak dopadne jeho obchod či konverzace.

 7. Nejlepší komunita je ta, která nic nereguluje. Regulátorem je samo společenské chování uživatelů webtrhu.

 8. Jsem na webtrhu chvíli, takže očekávám příval komentářů typu - jsi tu chvilku a už kecáš... nebo nic o tom nevíš... ale i tak se přidám do diskuze, mám svůj názor a jeho vyjádření mi za to stojí.
  Celkem mě zaujalo, že z mnoha podstatných bodů v komunitním kódu se největšímu zájmu těší jakési body, místo aby se probrala témata jako

  " Buďte čestní a poctiví."

  "Nikoho nepodvádějte a nezamlčujte důležitá fakta. "

  "Svým obchodním partnerům odpovídejte co nejrychleji. Obrovskému množství sporů a nedorozumění lze předejít rychlou a zdvořilou komunikací. "

  Včera jsem reagoval na toto vlákno

  http://webtrh.cz/192329-soutez-2000-...255#post836255

  Výsledek? Dnes na něj již není možné přidávat příspěvky. Ví někdo proč? Mimochodem téma dost souviselo s výše uvedenými body komunitního kódu. Docela mě mrzí a zároveň překvapuje, že na webu s tak dlouhou dobou fungování není dodnes zajištěno ono poctivé a čestné jednání.

  To, že vám poptávající neodpoví na nabídku – běžné. To, že vám nezaplatí za odvedenou práci – taktéž běžné. Jak se má člověk v takovém případě bránit? A myslím že iTrader to nespraví.
  Pokud zde není nástroj, jak se proti takovému chování bránit, těžko se na tom něco změní a komunita se bude ubírat směrem k horšímu. Proč platit za odvedenou práci, když nemusím, řekne si nejeden zadavatel…
  Já vyjádřil pochybnost o solidnosti „soutěžních poptávek“ (vlastní opakovaná zkušenost) a dozvěděl jsem se, že cituji „v životě musím něco obětovat“. Informace pro mě – zadavatelé jsou velcí byznysmeni a ti co pro ně „pracují“ musí hold v životě něco obětovat, přesněji řečeno pracovat zadarmo.
  Jak užitečná je taková komunita?

 9. Jak jsem vám už napsal vedle, poptávku ve formě veřejné soutěže nám nahlaste a nezúčastňujte se jí.

 10. Možná bych do komunitního kód dal otázku tykání - zda je OK když si členové komunity budou automaticky tykat. Vykani to samozřejmě nevylučuje

 11. Krásná myšlenka, která je ovšem podle mě v podstatě zbytečná, neboť se jedná o byznys forum s placenou inzercí a nikoliv klasickou a navíc nevirtuální komunitu zaměřenou na společnou humanitní apod. ideu. Jak už tu někteří několikrát napsali, ať je kodů kolik chce, tak se to bez represe asi nikdy neobejde. Nikdy nemůžeš omezit riziko problematických uživatelů, alespoň do doby, kdy nebude autorizovaná registrace na adresu, která to riziko významně sníží. Jinak co se samotného kódu týká, tak tam je myslím vše ok.

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3