Automotive magazín Vehiklo Ventil + Facebook Vehiklo Ventil (8700 likes)
Zobrazují se odpovědi 1 až 2 z 2

Affil - Heureka.cz vs. Hledejceny.cz

 1. Zdravím,

  před pár dny jsem zkusil nasadit affil Heureky a líbí se mi, že provize jsou celkem stabilní. Nicméně, jsem narazil na affil Hledejceny, který navíc dává provizi z nákupu (to se mi logicky zamlouvá více), ale zas jsem nikde nenašel seznam s provizemi za prokliknutí (jako má Heureka zde), pouze, že průměr ceny prokliku je 2Kč (ale to může být dost ošemetné).

  Zkoušeli jste někdo porovnávat tyto dva affiliate programy? Nebo máte s nimi nějaké zkušenosti (hlavně s Hledejceny.cz)?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Dobrý den,
  jako administrátor HLEDEJCENY.cz se cítím být kompetentní odpovědět :).

  Díky přednostní umístěním v porovnání cen (kde se cena určuje proměnlivě na principu PPC) je cena za proklik vážně dost variabilní. Pokud mi řeknete jaký web (komoditu) máte, můžu sdělit podrobnější informace. Jinak s některými (významnějšími) eshopy máme také dohodu o provizní spolupráci, takže v případě že uživatel nakoupí přes ně, obchody nám vyplatí provizi z nákupu, a my ji vyplatíme vám (celých 100%). Co z toho tedy máme? Zvyšování povědomí o značce.

  A v neposlední řadě, pokud máte zajímavý web, je možné dohodnout procenta z provizí a hloubku spolupráce individuálně (stačí když mi napíšete podrobnější informace na hermansky@mf.cz nebo admin@hledejceny.cz).

Hostujeme u Server powered by TELE3