logo
15.05.2012 10:03
1
Minulý týden jsme představili rychlou komunikaci majitele inzerátu se všemi zájemci na jednom místě.

Dnes jdeme ještě dál - spravujte svou veškerou obchodní komunikaci na jednom místě.
Ať už jednáte se zájemci nebo sami reagujete na inzeráty, všechny aktivní konverzace máte nyní přehledně na jednom místě.

Obchodní komunikaci najdete pod záložkou Pošta ve svém uživatelském menu.

Jako vždy vítáme připomínky a nápady.

Co se právě děje na Webtrhu?

21.05.2012 09:08
2
Chtěl bych pochválit tuto aktualizaci. Dnes jsem zadal poptávku a je to nesrovnatelně přehlednější než minulé řešení - díky!
Snad jen návrh na vylepšení:
Přepnul jsem se do záložky kontakty, to je jasné. Pak jsem ale stále klikal na přezdívku, abych zobrazil zprávu. Až náhodou jsem klikl na tu malou ikonku vedle jména, která otevře text zprávy, kde mohu rovnou odpovědět. Toto by chtělo zvýraznit.
Zmátlo mě, že je vedle přezdívky napsaná ta jednička (stejnou velikostí, jako přezdívka), proto jsem pořád klikal na přezdívku.
21.05.2012 10:44
3
Díky za reakci, jsem rád, že to využiješ.

Pro rozbalení komunikace můžeš kliknout kamkoliv na celý řádek, jen odkazy se chovají jako odkazy (nick a hodnocení).

Jinak v Kontaktech u poptávky vidíš jen komunikaci z této poptávky. Pokud máš inzerátů víc, vyzkoušej také nový odkaz Obchodní komunikace nahoře pod Poštou, o kterém je tato novinka. Tam vidíš všechnu aktivní obchodní komunikaci - z běžících inzerátů a inzerátů zavřených max. před měsícem.

Malá bublinka vedle jména znamená, že dotyčný ještě čeká na tvou odpověď.
To je to, co ovlivňuje Míru odezvy zobrazenou v poptávkách.
21.05.2012 12:29
4
Ještě bych uvítal, když bych mohl skrýt nabídky na mou poptávku, o které nemám zájem. Mám teď např. 2 favority a ostatní nabídky se trochu pletou.
21.05.2012 12:40
5
Ano, označení favoritů chystáme. Když zatím napíšeš těm, o které nemáš zájem, a budeš si psát s favority, automaticky se budou držet nahoře.
26.07.2012 11:09
6
Vypadá to dobře, jen mám dotaz. Možná mě to někde unilo, ale lze tam mazat? Tj přijde mě nabídka od nějakého člověka, mě to nezaujme tak to chci smazat aby mě to tam dál "nestrašilo", lze? Zkoušel jsem smazat P.M. přimo v poště ale to se jaksi neprojevilo.
27.07.2012 10:17
7
Mazat se nedá, to je dobrý nápad.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".