Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky jazykových služeb

Článkař pro obor cestovní ruch.

hourglass
Skončil
11.05.2012 v 20:09
biders
100% odezva
14 zájemců
Prodejce
A
Poptávám článkaře pro dlouhodobější spolupráci, jedná se o psaní na téma cestovní ruch, destinace, atd.

Co potřebuji:
Hledám člověka, který by se mnou spolupracoval a aktivně komunikoval při zadávání témat na články. Může se jednat i o začínajícího článkaře nebo redaktora, který se zajímá o cestovní ruch.

Jaký bude rozsah práce:
Jedná se o stabilní zakázky v rozsahu 10-30 článků měsíčně. Požaduji články 1 až 2 NS na zadané téma, optimálně 2500 až 3000 znaků.

Co nabízím:
Finanční ohodnocení podle způsobu spolupráce.
bez faktury: 55,- Kč za článek.
s fakturou: 75,- Kč za článek.
plátce DPH: 75,- Kč + DPH (DPH vám zaplatím, aby se vám nesnižoval zisk) za článek.

Pokud bude spolupráce k oboustranné spokojenosti, můžeme se domluvit na stabilním místě v redakčním teamu. V tomto případě by se cena za článek dostala ke 100,- Kč, což je při měsíčním vytížení 30 články zajímavý přivýdělek, tématické články, které vyžadují delší přípravu budou ohodnoceny individuální prémií až do 100,- Kč, výsledná cena za jeden článek se tak dostává na 200,- Kč.

Zájemci o spolupráci, kontaktujte mě prosím do PM, všem odpovím. Připravte si prosím nějaké reference, kdo je nemá, domluvíme se na referenčním textu, ten vám samozřejmě zaplatím.

Děkuji za váš čas a těším se na spolupráci. S pozdravem Josef P.

Zastavuji tuto poptávku již nyní a to z důvodu obrovského zájmu. Pokud ze zájemců náhodou nevyberu (což pochybuji) otevřu poptávku znovu. Děkuji za pochopení.