logo
28.02.2012 11:41
1
Někdy chcete prodat víc než jen webovou stránku.
Třeba prodáváte i ochranné známky a skladové zásoby.
Třeba se o web starají zaměstnanci, kteří přejdou k novému majiteli.
Třeba chcete prodat celou firmu.

Nebo vám nevyhovuje formát aukce, protože si chcete zájemce prověřit a chcete s nimi jednat o dalších podmínkách než jen o ceně.

Představujeme vám novou sekci Premium prodeje.
 • Můžete vystavit na prodej složitěji strukturované nabídky (např. včetně licencí, ochranných známek, patentů, hmotného majetku atd.) a celé společnosti.
 • Můžete zájemce prověřit a podrobněji se věnovat kupní smlouvě a podmínkám prodeje místo zaměření na cenu, kterou nutí aukční formát.
 • Každý premium prodej má Prémiovou propagaci v hodnotě 5 400 Kč zdarma.
 • Při prodeji neplatíte provizi, což je výhodné při předpokládané prodejní ceně ve stovkách tisíc Kč a výš.
 • Premium prodej se zobrazuje 42 dny místo 2 týdnů při aukci.

Nabídněte svá cenná aktiva bez provize a s otevřenými možnostmi 170 tisícům měsíčních návštěvníků.
Vložte svůj Premium prodej tady.
28.02.2012 12:36
2
V čem je ten prodej jiný? Kde je přidaná hodnota kromě samostatného vlákna s Premium prodeji? Protože tam zatím nic není a protože rozdíl zřejmě uvidím až po tom, co vložím něco na prodeji (tedy utratím nemalou částku) uvítal bych nějaké screencamy nebo video tutoriál s ukázkami zadání prodeje, jeho správu, vypíchnutí rozdílů proti běžné propagaci.

Jinými slovy, účel Premium sekce chápu, odlišnost od ostatních sekcí z tohoto popisu ne.
28.02.2012 12:38
3
dubne hlavni rozdil je asi to ze tam neni provize z prodeje, jen vetsi cena za vystaveni a to ej vse (ovsem u drahych veci se to vyplati), chapu to spravne?
28.02.2012 12:50
4
Díky za dobré otázky. Rozdíly oproti stávajícím možnostem prodeje na Webtrhu:
 • Jde o nabídku prodeje, ne o aukci.
 • Sekce není omezená na weby, ale umožňuje vystavit na prodej složitěji strukturované nabídky (např. včetně licencí, ochranných známek, patentů, hmotného majetku atd.) a celé společnosti.
 • Premium prodej se zobrazuje 42 dny místo 2 týdnů při aukci
 • Prodávající přes Webtrh najde zájemce a komunikuje s nimi svými preferovanými kanály. Může si zájemce prověřit a podrobněji se věnovat kupní smlouvě a podmínkám prodeje (místo zaměření na cenu, kterou nutí aukční formát).
 • Každý premium prodej má Prémiovou propagaci v ceně 5 400 Kč zdarma.
 • Při prodeji se neplatí provize, což je výhodné při očekávané prodejní ceně ve stovkách tisíc Kč a výš.

Doplnil jsem výhody do prvního příspěvku.
28.02.2012 16:54
5
Původně odeslal Aleš Jiříček
dubne hlavni rozdil je asi to ze tam neni provize z prodeje, jen vetsi cena za vystaveni a to ej vse (ovsem u drahych veci se to vyplati), chapu to spravne?
Hlavní pointa bude v tom umožnit nabídnout k prodeji i věci, u nichž ostatní podmínky prodeje jsou minimálně stejně tak důležité jako cena (oproti aukcím, kde je cena jediným kritériem)

Například já teď budu v dohledné době prodávat eshop s podlahami, kde cena není jediným důležitým kritériem. Tím druhým je požadavek na to, aby kupující byl "strategickým kupujícím", tedy někdo, kdo není v ecommerci naprostým nováček, ale naopak má běžící firmu, zkušenosti s provozováním eshopů, personál atd...
Aukce Tě nutí/zavazuje prodat nejvyšší nabídce, já v tomto případě vyberu klidně čtvrtou nejvyšší, pokud ty předchozí nebudou vyhovovat výše zmíněnému kritériu.

Prémiová aktiva (řekněme v ceně 200+ kkč) Ti málokdo dá jen tak do aukce, takové prodeje se řeší spíš přes private offers.
Takhle máš možnost získat pro svůj deal publicitu, ale nebýt vázán pravidlem prodeje jen dle ceny.
19.04.2012 23:49
6
Chcem sa spýtať len čisto zo zaujímavosti: tá stránka kde je formulár pre vyplnenie ponuky (týka sa to aj aukcií, dopytov a pod.) to je nejaký špeciálne naprogramovaný mód, aplikácia alebo súčasť vBulletinu?
20.04.2012 11:02
7
Veškeré obchodování běží na našem kódu.