Značkový eshop - Hilfiger, Boss, Gant aj.
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 30 z 59

Google si posvítil na free PR weby a shodil jim PageRank

 1. Zdravím,

  tak jsem zjistil nemilou věc, že u mého free pr webu www.pisurad.cz spadl PageRank z 4 na 0. Pak jsem pátral i po ostatních webech stejného zaměření a zjistil jsem, že weby jako http://www.volneclanky.cz/ nebo http://www.mojeclanky.cz/ zaznamenaly naprosto totožný propad PR.

  Co si o tom myslíte? Google srazil takto PageRrank, protože se jedná o free pr weby nebo takto dopadly i jiné stránky? Myslíte si, že v budoucnu znovu získají tyto weby PR zpátky?

  Petr

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Nivelius s.r.o. poptává: Psaní krátkých textů
  Jungleek poptává: Sprava PPC google + sklik + heureka
  Josef Budka prodává: Hezká aktuální doména PracujemeDoma.cz
 3. Před pár dny došlo k přepočtu PageRanku, tak si myslím, že to zapůsobilo na všechny weby.

 4. To je zajímavá zpráva

 5. Nojo, ale přeci by to nepřepočetlo ze 4 na 0 :-)

 6. No mozna bude na case resit weby pro uzivatele a ne pro roboty za pomoci magickych PR clanku :)

 7. Citace Původně odeslal Celoy Zobrazit příspěvek
  Nojo, ale přeci by to nepřepočetlo ze 4 na 0 :-)
  No já si myslím, že i klidně přepočetlo. Už se mi stalo najednou o tři více, najednou o tři méně. Ale skok o čtyři se mi tedy ještě nepovedl. :-)

 8. Přísahám, že za to nemůžu a můj rozsáhlý seznam "PR webů" jsem hochům z Google k dispozici nedal :)

  P.S. Koukám, že nulu schytal i projekt pana Linharta http://www.prclanky.cz/. Nicméně - je možné, že se jedná o krátkodobý výpadek vzniklý přepočtem a v horizontu pár dní dojde ke změně.
  Naposledy upravil Plaváček : 17.02.2012 v 14:08

 9. Penalizace pro duplicitu obsahu?

 10. kdyby jste pouzivali google webmaster tools, tak vite, ze je to kvuli nekvalitnimu a duplicitnimu obsahu ktery na strankach prevlada :)

 11. sh

  Prozraďte mi, prosím, jak mohu použít Google Webmaster Tools na web, který mi nepatří? Tahle znalost by se mi fakticky pro praxi moc hodila.

 12. sh to myslel z pohledu majitele webu.

 13. Citace Původně odeslal Celoy Zobrazit příspěvek
  tak jsem zjistil nemilou věc, že u mého free pr webu www.pisurad.cz spadl PageRank z 4 na 0. Pak jsem pátral i po ostatních webech stejného zaměření a zjistil jsem, že weby jako http://www.volneclanky.cz/ nebo http://www.mojeclanky.cz/ zaznamenaly naprosto totožný propad PR.
  to je naopak velmi milá věc :)

 14. Když tak koukám na jeho farmu, tak to schytaly nejspíš všechny weby. Taky celkem duplicitní obsah.......

  Citace Původně odeslal Plaváček Zobrazit příspěvek
  P.S. Koukám, že nulu schytal i projekt pana Linharta http://www.prclanky.cz/. Nicméně - je možné, že se jedná o krátkodobý výpadek vzniklý přepočtem a v horizontu pár dní dojde ke změně.

 15. Panda pánové, panda. Je to jen obsahový spam a byla jen otázka času, než dopadla Panda plnou silou i na weby v ČR. Takže všichni ti, kteří stavěli linkbuilding jen na PR článcích a ti kteří na nich naopak stavěli své podnikání asi v současnosti hořce zapláčou.

  Bez kvalitního obsahu se prostě nehneme.

 16. Citace Původně odeslal Plaváček Zobrazit příspěvek
  sh

  Prozraďte mi, prosím, jak mohu použít Google Webmaster Tools na web, který mi nepatří? Tahle znalost by se mi fakticky pro praxi moc hodila.
  Na to nemusíte mít Webmaster Tools. U PR webů to jde poznat pouhým okem. Přidání článku zadarmo a ihned = možnost duplicitního obsahu = web s nulovou hodnotou.

  Pro SEO agentury je to jasná zpráva, že PR články je zbytečná práce stejně jako registrace do katalogů. Pořád lepší je vytvořit si vlastní ministránku s vlastním obsahem.

 17. Můj PR web stále na GPR 2 před přepočtem i po přepočtu :)

 18. Ano? A pošleš odkaz?:-)

 19. Mně taky nespadl, pořád GPR 2:-)

 20. Citace Původně odeslal xname Zobrazit příspěvek
  Mně taky nespadl, pořád GPR 2:-)
  Kluci bez legrace, je to jen otázka času než vás vyhledávače odstřihnou. Doporučuju se přeorientovat na něco jiného. Weby tohoto tyxpu jen generují veliké množství balastu zahlcující internet. Tedy obsahový spam. A vyhledávače proti tomu budou bojovat. A smyslem není zneužívat slabá místa vyhledávaču, ale umět využít ty silná.

 21. Jsem celkem zvědav co po nesmyslech typu registrace do katalogů a publikování PR článků, přijde další, jak ojebat vyhledávače :-)

 22. Nezbývá než doufat, že si Seznam pořídí podobné zviřátko.. :)

 23. ... A uživatelé hýkají radostí a točí se dokola na kancelářských židlích... Teď ještě plošně sejmout MFAčka! GO PANDA!

 24. Ze by konecne nastala doba skutecne hodnotneho obsahu pro lidi? Az nekdo ze zdejsich SEO PR clankistu bude chtit poradit se skutecnou content strategy pro vlastni projekty, jsem k dispozici :))

 25. Citace Původně odeslal kvakito Zobrazit příspěvek
  Nezbývá než doufat, že si Seznam pořídí podobné zviřátko.. :)
  No buď klidný, pořídil. Dnes jsem dostal penalizaci na 2 weby za duplicitní obsah a vzhled. Argumentace, že obsah je v jednom případě odlišný nepomohla, neboť dle jejich tvrzení jsou všechny domény na jedno jméno a tudíž Seznam nemá zájem indexovat weby na stejné téma od stejného držitele domény. Tak mi padla huba.

  EDIT: a penalizací nemyslím snížení ranků, ale kompletní vyřazení z indexu
  Naposledy upravil JerryBestie : 17.02.2012 v 20:07

 26. Citace Původně odeslal RaptorM60 Zobrazit příspěvek
  Ze by konecne nastala doba skutecne hodnotneho obsahu pro lidi? Az nekdo ze zdejsich SEO PR clankistu bude chtit poradit se skutecnou content strategy pro vlastni projekty, jsem k dispozici :))
  Myslím, že nejsi sám:-)

 27. Citace Původně odeslal JerryBestie Zobrazit příspěvek
  No buď klidný, pořídil. Dnes jsem dostal penalizaci na 2 weby za duplicitní obsah a vzhled.
  Zajímavé, já jim už 2x hlásil web 1-zpravy.cz, který ve výsledcích vyjíždí výše než můj web, k mé smůle s článkem z mého webu, např.

  http://search.seznam.cz/?aq=-1&oq=ex...riment+kolonie

  A nic. Ten web se stále dobře umisťuje ve výsledcích, ač je celý tvořen duplicitním obsahem.

 28. hasek

  Jsem celkem zvědav co po nesmyslech typu registrace do katalogů a publikování PR článků, přijde další, jak ojebat vyhledávače :-)

  Druhý dech nabírají takzvané "mikrostránky" (viz třeba http://mikrostranky.mefistofeles.cz/ukazky/). Jsou stejně umělé a zbytečné, jako "PR weby". I tenhle byznys časem zhyne na úbytě, protože je postaven na chybných premisách.

 29. www.prclanky.cz jsou beze změny. Respektive jsou stejné ranky, jako byly např. před pár měsíci. Vím, že jsou ranky malé, ale změny nejsou.

 30. arar

  Já vidím nulu. Takže, pokud to chápu dobře, nula vám vyhovuje?

 31. a já blbec zapltil za PR 2.5K

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3