Nabízím pravidelné a dlouhodobé získávání zpětných odkazů vystavováním PR článků. Jedná se o metodu, která drží mé vlastní stránky na prvních místech v Seznamu i v Gogole. Reference na vyžádání.

Mohu Vám nabídnout vystavení PR článků na cca 250 PR webech, zhruba jedna třetina je placených, zbytek free. Nejedná se primárně o to, že si někdo tyto články přečte a klikne na odkaz, jedná se o zpětné odkazy na web. Každý článek obsahuje většinou tři odkazy na stránky a vystavení je ve dvou až třech sekcích plus 3 a více štítků. Tímto se získá přes 2000 zpětných odkazů měsíčně. Počet PR webů se přitom stále zvětšuje.

Pokud bychom se domluvily na roční spolupráci, tak by se jednalo o 12 článků, jeden měsíčně. Článek bych napsal a zákazník by jej odsouhlasil. Cena za napsání a vložení článku do všech 250 webů by byla 2000 Kč za jeden v případě roční spolupráce. Pokud by se jednalo o vložení dvou článků měsíčně, cena by byla 3000 Kč za napsání a vložení obou článků měsíčně při objednávce na jeden rok. Jsem plátce dph.

Při dojednání spolupráce ještě letos a roční spolupráci by byl třináctý měsíc navíc zdarma.
Kontakt PM, nebo petrurbanek@gmail.com .