logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky jazykových služeb

Nabízím se [Levný Copywriter]

hourglass
Skončil
06.10.2011 v 12:57
Prodejce
A
Dobrý den,

Co je hlavní náplň moje práce ?

• Nabízím psaní článků (o různé délce) na váš web téměř na jakékoliv téma velmi levně, kvalitně a rychle!

Reference: Kromě celé řady zkušeností s psaním článků pro různé weby jsem psal 2 roky pro fotbalový portál www.eurofotbal.cz a rok pro www.fotbalportal.cz, byl jsem redaktorem bývalého warez webu - www.novej.tk - později www.nov3j.net, dále pomáhám s projektem www.m808.ic.cz (téma výdělek na internetu) a píši recenze automobilů pro www.automobily.eu

Zde jsem psal/píši pro uživatele jako horel, MLicnak, forty11, radkam24, Pokertip a spousty dalších s jejich maximální spokojeností!

• Nebojím se téměř jakéhokoliv téma mám zkušenosti prakticky s každým přes rodinu, kulturu, finance ,sport, politiku, psaní popisků, recenzí, preview a upoutávek až po SEO, nebo překlady z AJ – > CZ.

Cena: zhruba 30-60kč za článek - možná krátkodobá i dlouhodobá spolupráce!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


• Ovšem toto není vše! Dále nabízím:

1. Práci za účelem získání zpětného odkazu pro vaše stránky (jedná se o psaní do cizích diskusí za účelem získání zpětných odkazů na váš web)

POZOR: Nejedná se o SPAM! Píši jen tématické příspěvky ,,navazující´´ na vytvořené vlákna. Prošel jsem spousty školeními jak zpětné vazby získat co možná nejúčinněji a nejrychleji, jestliže tedy potřebujete získat zpětné odkazy na váš web a chcete nové návštěvníky s kterých se popřípadě stanou zákazníci Kontaktujte mě!

CENA: 8-10kč / za 1 odkaz (dle dohody a počtu odkazů)

2. Nabízím registraci do CZ/SK popřípadě jiných cizích předních katalogů .

CENA: 1kč / 1 katalog

3. Psaní originálních básniček (Téma: zamilované, sms zprávy na dobrou noc atd.) Pouze originály a jen pro vás! Cena 35kč za báseň. Též nabízím profesionální psaní slohových prací (slohový útvar: vyprávění) – 150 kč / 1 slohová práce

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


V případě zájmu či dotazů mě neváhejte kontaktovat do PM.


Hezký den