Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 16 z 16

Postih za ads.ranky.cz

 1. Zdravím na webtrhu, chtěl bych se zeptat, jak to momentálně, ale i v minulosti vypadalo(vypadá) s postihem vyhledávačů za systém ads.ranky.cz? Jaké jsou vaše zkušenosti? Cím jste byli potrestání? Snížení ranků nebo pokles pozice v SERP?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ads.ranky tuším nemají prozatím žádný prokazatelný postih ze strany vyhledávačů. Dosud jsem o žádném neslyšel.

 4. Ads ranky využívám přes rok a žádný postih mě nepostihl :), ale veškeré odkazy na web přidávám ručně ;)

 5. Pokud jsou odkazy přidávány ručně, tak je téměř neprokazatelné odkud jsou. Tudíž ani nehrozí žádná penalizace z důvodu využívání právě tohoto systému.

 6. Taky využívám ruční vkládání a penalizace se neobjevila:) ani od ostatních, co mají automatické vkládání jsem neslyšel o penalizaci.

 7. Oukej, díky za zprávy ;)

 8. Pokud vkladas odkazy sam, neni prakticky moznost, jak odhalit, ze prave tyto odkazy pochazi z ranky.cz
  Pokud to nechavas na "automaticke" aktualizaci, tak je penalizace otazkou casu (tak jako u podobnych systemu, ktere jsou jednoznacne identifikovatelne).

 9. mě už Panda od Google za ads.ranky ztrestala - padnul mi PG na nulu a přišel mi mail na rozhraní google webmasters o podezřelých odkazech. U Ads ranky nikdo nepozná, jestli jsou odkazy vkládané ručně či ne - skript v php si to ukládá lokálně a potom to vypisuje tak, jako kdyby byl odkaz trvale v kódu (jako při ručním vložení). nicméně pokud nejsou všechny sloty obsazeny, pak se ve výchozím stavu doplňují odkazy "tady může být vaše reklama" nebo něco v tom znění - a právě ten ukazuje na ads ranky. Nic jiného to být nemohlo - čistě textové stránky a vpravo vysoký banner se sedmi inzeráty.

 10. Citace Původně odeslal vitjurasek Zobrazit příspěvek
  nicméně pokud nejsou všechny sloty obsazeny, pak se ve výchozím stavu doplňují odkazy "tady může být vaše reklama" nebo něco v tom znění - a právě ten ukazuje na ads ranky.
  Dá se vypnout nebo nahradit vlastními odkazy.

 11. vitjurasek: mohlo to být důvodem, ale alternativní reklama lze vypnout ;)

 12. Nemuselo to být tímhle. Ono pokud je stránka o módě a zobrazuje odkazy na půjčky, kuchyně a nábytek, tak i slepý pozná, že jsou to zaplacené odkazy a tedy podezřelé.

 13. rudolfkazda: to je právě dosti sporné, bylo to ve sloupci "doporučujeme rovněž navštívit" - mohli to být tedy upoutávky na mé další weby, které provozuju

 14. Ja jsem na svem webu http://sale-fashion.cz dostal penalizaci od google a jedna z možností jke odhalení odkazů z ads.ranky.cz. Mám to od 6.srpna a ještě to tam pořád je. Když jsem poslal na Google, žádost o znovu posouzení stránek, tak mi napsal, že stále porušuji pravidla Google.

 15. turbomaso: Uprimne pchybuji, ze by google zajimaly dva nakoupene a dnes jiz nebezici odkazy (a to zle jazyky tvrdi ze prichozi odkazy vas nemohou poskodit, protoze konkurence by mohla...). Asi bych chybu hledal jinde, kdyz uz chcete resit odkazy tak i vetsina tech Vasich "normalnich" mohla byt problematicka...

 16. Poslední reklama s ads.ranky.cz mi doběhla včera. Nemohu za boha přijít, za co jsem penalizaci dostal. Je pravda, že v červenci jsem vybudoval větší množství odkazů(cca 5000) hlavně na podporu jednotlivých značek v e-shopu. Na odkazy používám spíš majesticseo.com, je přesnější než yahoo. A hlavně nevím, jak z toho ven. Pozice se mi propadly cca 50-100 míst. Ze všech podstránek mi zmizel PR. Již několikrát jsem psal přes webmaster tolls o "znovu posouzení stránek" a pokaždé jsem dostal automatizovanou odpověď, že stránky porušují pravidla Google pro vyhledávání. Nikdy jsem na svých stránkách nepoužil, žádnou zakázanou metodu.

 17. Jak říkám, využívám tento systém i do teď a penalizace žádná -> chyba bude někde jinde ;)

Hostujeme u Server powered by TELE3