Prodej módní značky DANNYS clothing
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 35 z 35

Upozorneni na podvodníka na webtrhu. [ Ma blbost ] - ale je to podvodnik

 1. Má to ale i dobrou stránku. Stehlík vás přiměl po 7 letech konečně napsat první příspěvek na Webtrh.
  Účet ID 12230, založený v roce 2009 :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Přál bych vám vidět komunikaci s touto osobou.

  Po půl roce jsem se domohl svoji faktury, ale už sem musel přitlačit, že to předám dál, ale tentokrát už jsou snad opravdu na cestě. A když ne , tak to dál půjde. je to sice jen nějakých pár tisíc, ale debila ze mě dělat nebude nikdo.

  Tento člověk by se podle mého velmi kvalitně uživil jako copywriter pohádek. Protože takové příhody a nehody, jaké zažil a proč nemohl poslat peníze by člověk jen tak nevymyslel :)

 4. No jak teď tady čtu tak já jsem nalítla pořádně a dala p. Stehlíkovi zakázku loni jaro 2018, aniž bych tušila o koho jde a prověřila ho. Uhradili jsme fakturu a do dnešního dne jsme nedostali žádnou hotovou práci - tvorba www. Přidala bych se ke společné žalobě, jestli je tady více podvedených.

 5. Vubec mi neni jasne, jak muze dal p. Stehlik podvadet lidi. Ja se s nim dostal do krizku v roce 2016. Zpet jsem ziskal pouze cast penez. Na googlu ma jeho projekt internet dreams recenze 100%. Vlozil jsem mu negativni recenzi, kde jsem rozepsal svoji zkusenost a nevim, jak se mu to podarilo, ale google mi ji smazal. Vim, ze to podvedenym zpet penize neziska, ale podelte se tam o svou zkusenost, at nenapali dalsi lidi.

 6. Tak to vypadá, že je v insolvenci. Dluží stovky tisíc. Seznam věřitelů je pestrý.

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3