CZ doména zdarma ke každému ONEbit hostingu
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Proces tvorby loga iGusto

 1. Hodně zajímavý článek
  Proces tvorby loga iGusto

  Skici
  http://programujte.com/galerie/20110...gusto_img4.jpg

  Logo
  http://programujte.com/galerie/20110...gusto_img6.jpg

  Zaujalo mě, že pan Kovařík používá pro své klienty standardizovaný dotazník, aby zjistil, co vlastně chtějí. Jaké s tím máte zkušenosti?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. velmi zajimave.. diky :-)

 4. Proste kdo umi, ten umi. Ten pan ma muj respekt :)

 5. Zkušenosti s dotazníkem (pár otázek na zjištění informací o subjektu/službě/produktu a představě klienta) je spíše kladná, nicméně jsou lidé, kteří to odmítají, jediné zadání jsou slova "máte volnou ruku" a pak když návrh neodpovídá jejich (nyní už jasné) představě, ještě se diví, že musí platit skicovné.

  Rozhodně je potřeba se před tvorbou ptát.

 6. Za tie roky praxe mame vypracovany pomerne rozsiahly dotaznik, ktory vzdy pouzivame na zadanie projektu. Ako spravne poznamenal vodicka na zaciatku kazdeho projektu stoji vela otazok. Dotaznik sluzi aj ako priloha k zmluve o dielo, kde je pouzity, ako zadanie predmetu diela.
  Snazime sa k vyplneniu dotazniku prinutit kazdeho zakaznika, obzvlast ked je budget na hranici a potrebujeme sa s co najmensimi nakladmi trafit(pokial mozno na prvy raz) do predstavy klienta i ked mnohokrat sa stava ze ziadnu nema. Vtedy si otazky na ktore nema jasnu odpoved, alebo nema predstavu ako by to malo vyzerat v praxi prejdeme spolu a snazime sa naviest ho spravnym smerom.
  Takze urcite doporucujem.

 7. Můžete, kdo používáte, ukázat svůj klientský dotazník? Aspoň ukázku?

 8. Taky bych ho bral :)

 9. Tři roky starý příspěvek, ale je velmi přínosný i do přítomnosti a budoucnosti.

Hostujeme u Server powered by TELE3