logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

Efektivní SEO bez PR webů, katalogů a dalších zbytečností

hourglass
Skončil
22.07.2011 v 01:11
Prodejce
A
Mám volné kapacity pro vedení SEO jednoho webu. Je jedno, zda půjde o firemní web nebo eshop, důležitá je vůle uspět.

Výsledkem SEO pro nás nebude dosažení pozice na jedno nebo dvě klíčová slova. Výsledkem bude navýšení obratu e-shopu, případně navýšení návštěvnosti/konverzí.
Férové jednání a používání pouze povolených a především účinných praktik je samozřejmostí a zároveň tím, co mne odděluje od většiny "SEO specialistů" na webtrhu.

Optimalizuji:
  • firemní weby
  • e-shopy (prosím, ne šperky a kosmetiku!)

Neoptimalizuji:
  • MFA
  • minisites
  • affiliate weby
  • e-shopy na bázi dropshippingu

Cena:
je individuální. Mé ceny nejsou nízké, ale nejsou ani vysoké - hrubý cenový odhad budu moci učinit po seznámení se s Vaším webem, cíli atd.

Proto zasílejte své poptávky (nejlépe na mail), do dvou dnů se vám ozvu. Zaslání poptávky je samozřejmě zcela nezávazné.


Na SEO pohlížím trochu jinak, než většina zdejších "odborníků" často nabízejích služby, které se SEO nemají nic společného - SEO pro mne není bezhlavá registrace do katalogů, úpravy zdrojového kódu dle různých analyzátorů (seo servis atd.) a plnění nesmyslných "PR" webů zbytečnými články.

Je to pro mne především efektivní způsob propagace webu či e-shopu, kdy zákazníkům společně nabídneme to, co sami hledají. Nebudeme se přitom zaměřovat pouze na hlavní stránku webu, ale obsáhneme i podstránky, což nám dovolí zaměřit se na slova sice s nižší hledaností, ale o to větší relevancí (longtail).


Martin Kolčaba
martin.kolcaba@gmail.com