logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Obchodní seznamka

Hledáme strategického partnera pro vybudování oficiálního zastoupení pro Slovensko

hourglass
Skončil
09.08.2011 v 00:17
biders
0% odezva
Žádný zájemce
Prodejce
B
Zastupuji společnost GlobeWeb Czech s.r.o., ktera je v současné době jedna z největších webdesignových společností v ČR. Soustředíme se hlavně na malé a střední společnosti a živnostníky a od roku 2004 kdy pusobi projekt WebCzech v ČR máme více než 70 000 klientů.
WebCzech je výrobcem e-shopového systému WebCzech E-commerce PRO 3.0, který nyní používá více než 3000 e-shopů v ČR.

Naše společnost by ráda plnohodnotně vstoupila na slovenský trh a k tomuto účelu hledáme strategického partnera, který je schopen a ochoten nám v tomto směru pomoci. Naší představou je velmi schopný živnostník nebo společnost v současné době aktivně podnikající v oblasti webdesignu na Slovensku s vlastními nápady, produkty a portfoliem zákazníků. Neradi bychom vodili někoho za ručičku a učili jej základy. Ocenili bychom dobrou dojezdovou vzdálenost z Brna, tedy ideálně Trenčín, Nitra, Bratislava.

Do společné spolupráce jsme schopni přinést zázemí silné společnosti, finanční stabilitu, vybudovanou logistiku a principy řízení CRM. Kvalitní produkty a know-how s několikaletým vývojem.

Konkrétní spolupráce může vypadat tak, že koupíme Vaši společnost, přejmenujeme ji na GlobeWeb Slovakia a Vy budete dělat ředitele, nebo například tak, že založíme novou společnost, kde GlobeWeb i Vy budete mít svůj podíl nebo zcela jinak...ale to už záleží na konkrétní dohodě.

Pokud se ttedy zde našel někdo, kdo se v tomto textu našel prosim kontaktujte mne.

Jan Skranc
project manager
skranc@webczech.cz