logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Dontlike.cz · tvoje tlačítko To se mi nelíbí

dontlike.cz
hourglass
Skončil
17.07.2011 v 10:39
Prodejce
A
08.03.2013
Předmětem aukce je projekt dontlike.cz, jež zahrnuje doménu dontlike.cz, skripty s jedinečným užíváním, veškerý obsah a hosting (gigaserver.cz) zaplacený přibližně na jeden rok (stejně tak doména).

Součástí je i FB stránka, to je však vedlejší - je na ní pár Liků.

Jedná se o on-line službu poskytující uživatelům Facebooku možnost, jak vyjádřit svůj nesouhlas, rozhořčení atd. pomocí tlačítka "To se mi nelíbí". V jednoduchosti, jedná se o web, kde uživatel vytvoří téma s názvem "co se mu nelíbí" a to sdílí na svém Facebookovém profilu.

Web je poměrně nový, návštěvnost je zanedbatelná, projekt nebyl propagován formou reklamy. Nevím, jak se dá stránka monetizovat, ani mě to nezajímá, ale možné to asi bude (minimálně PPC reklamou). Web byl vytvořen jako zkušeost s FB službami.

Možnost obrovské propagace vidím ve skupinách na Facebooku, které se dožadují přidání tlačítko To se mi nelíbí přímo do systému. Zde je cílovka minimálně 130.000 lidí.

Fakturu bohužel vystavit nemohu.

Děkuji.

P.S.: Zde prodej chytřejší ségry :-D.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".