logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

SEO se zárukou úspěchu - neslibuji nemožné, pracuji efektivně

hourglass
Skončil
18.07.2011 v 18:57
Prodejce
A
Stále mám volné kapacity pro vedení SEO jednoho webu. Je jedno, zda půjde o firemní web nebo eshop, důležitá je vůle uspět.

Výsledkem SEO pro nás nebude dosažení pozice na jedno nebo dvě klíčová slova. Výsledkem bude navýšení obratu e-shopu, případně navýšení návštěvnosti/konverzí, což si sami přehledně zkontrolujete v Google Analytics. Férové jednání a používání pouze povolených a především účinných praktik je samozřejmostí a zároveň tím, co mne odděluje od většiny "SEO specialistů" na webtrhu.
Na SEO pohlížím trochu jinak, než většina zdejších "odborníků" často nabízejích služby, které se SEO nemají nic společného - SEO pro mne není bezhlavá registrace do katalogů, úpravy zdrojového kódu dle různých analyzátorů (seo servis atd.) a plnění nesmyslných "PR" webů zbytečnými články.

Je to pro mne především efektivní způsob propagace webu či e-shopu, kdy zákazníkům společně nabídneme to, co sami hledají. Nebudeme se přitom zaměřovat pouze na hlavní stránku webu, ale obsáhneme i podstránky, což nám dovolí zaměřit se na slova sice s nižší hledaností, ale o to větší relevancí (longtail).


Cena: je individuální, pokud hledáte nejnižší cenu, hledejte dál. Mé ceny nejsou nízké, ale nejsou ani vysoké, pohybuji se někde uprostřed - hrubý cenový odhad budu moci učinit po seznámení se s Vaším webem, cíli atd.

Proto zasílejte své poptávky (nejlépe na mail), do dvou dnů se vám ozvu. Zasláním poptávky se samozřejmě k ničemu nezavazujete.


Martin Kolčaba
martin.kolcaba@gmail.com