logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

SEO trochu jinak - správně (bez katalogů, PR webů a podobných nesmyslů)

hourglass
Skončil
23.06.2011 v 13:59
Prodejce
A
Mám volné kapacity pro SEO jednoho webu. Prosím jen projekty, kde se počítá s dlouhodobou spoluprací. Nezáleží na tom, zda půjde o malý či velký web, hlavní je vůle uspět. Nepřijímám MFA a weby na téma warezu a erotiky, mám zájem o spolupráci především seriozními firemními weby, ale i e-shopy.

Výsledkem SEO pro nás nebude dosažení pozice na jedno klíčové slovo. Výsledkem je navýšení obratu e-shopu, případně navýšení návštěvnosti/konverzí webu a zároveň snížení bounce rate (míry opuštění webu).
Na SEO pohlížím trochu jinak, než většina zdejších "odborníků" často nabízejích služby, které se SEO nemají nic společného - SEO pro mne není bezhlavá registrace do katalogů, úpravy zdrojového kódu dle různých analyzátorů (seo servis atd.) a plnění nesmyslných "PR" webů zbytečnými články.
Je to pro mne především efektivní způsob propagace webu či e-shopu, kdy zákazníkům nabídneme to, co sami hledají. Nebudeme se přitom zaměřovat pouze na hlavní stránku webu, ale obsáhneme i podstránky, což nám dovolí zaměřit se na slova sice s nižší hledaností, ale o to větší relevancí (longtail).


Cena: je individuální, pokud hledáte nejnižší cenu, hledejte dál. Mé ceny nejsou nízké, ale nejsou ani vysoké, pohybuji se někde uprostřed - hrubý cenový odhad budu moci učinit po seznámení se s Vaším webem, cíli atd.

Proto zasílejte své poptávky (nejlépe na mail), do dvou dnů se vám ozvu. Zasláním poptávky se samozřejmě k ničemu nezavazujete.


Martin Kolčaba
martin.kolcaba@gmail.com