logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

SEO trochu jinak - správně (bez katalogů, PR webů a podobných nesmyslů)

hourglass
Skončil
23.06.2011 v 01:53
Prodejce
A
Mám volné kapacity pro SEO jednoho webu. Prosím jen projekty, kde se počítá s dlouhodobou spoluprací. Nezáleží na tom, zda půjde o malý či velký web, hlavní je vůle uspět. Nepřijímám MFA a weby na téma warezu a erotiky.

Výsledkem SEO pro nás nebude dosažení pozice na jedno klíčové slovo. Výsledkem je navýšení obratu e-shopu, případně navýšení návštěvnosti webu a zároveň snížení bounce rate (míry opuštění webu).
Na SEO pohlížím trochu jinak, než většina zdejších "odborníků". SEO pro mne není bezhlavá registrace do katalogů, úpravy zdrojového kódu dle různých analyzátorů (seo servis atd.) a plnění nesmyslných "PR" webů zbytečnými články.
Je to pro mne především efektivní způsob propagace webu či e-shopu, kdy zákazníkům nabídneme to, co sami hledají. Nebudeme se přitom zaměřovat pouze na hlavní stránku webu, ale obsáhneme i podstránky, což nám dovolí zaměřit se na slova sice s nižší hledaností, ale o to větší relevancí.


Cena: je individuální, pokud hledáte nejnižší cenu, hledejte dál. Mé ceny nejsou nízké, ale nejsou ani vysoké, pohybuji se někde uprostřed - hrubý cenový odhad budu moci učinit po seznámení se s Vaším webem, cíli atd.

Proto zasílejte své poptávky (nejlépe na mail), do dvou dnů se vám ozvu. Zasláním poptávky se samozřejmě k ničemu nezavazujete.


Martin Kolčaba
martin.kolcaba@gmail.com