Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

další reklamní systém

  1. Ahoj jenom mě tak zajímá, jestli byste přijali nějaký další reklamní systém jako je mlink.cz nebo ads.ranky.cz. Popravdě nevím jestli se tyto dva servery vůbec uživí,když si navzájem berou klientelu :)

    A co si myslíte o mezinárodní reklamě, že by např mlink byl i pro zahraniční klientelu a reklamy by se prolínaly

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Pokud to necim okorenis, prijdes s necim novym, nebo udelas presne neco jako mLink, ale budes vyplacet penize vcas, komunikovat a starat se o to, tak si myslim, ze si to svy lidi najde. Vidim problem v tom, ze ve chvili, kdy uz maji takove systemy dost klientu, tak se kvalita zakaznickych sluzeb a pristupu hodne horsi. Pokud toto odbouras, tak mas sanci prorazit.

  4. V zahraničí je projektů na prodej odkazů poměrně dost. Co se týče pouze ČR, tak by se ti náklady na vývoj zaplatily až po letech. Za mě říkám nevyplatí. (ano, provozuji http://ads.ranky.cz/, nicméně nemám to jako hlavní činnost, imho stejně jako mlink, kterému se podle počtu prodaných reklam daří asi čímdál hůře...)

  5. No, spíš by to chtělo nastavit nějaký zajímavý podmínky... nebo přijít s nějakým trochu jinak mířeným provizním systémem než jsou ty klasické.

  6. Napadá tě něco konkrétního?

  7. Sice OT ale jestli bys měl zájem, můžu nabídnout doménu TopAd.cz ;)

  8. Provozujeme take dva systemy - www.tematickeodkazy.cz a www.prodej-odkazu.cz mohu prozradit, ze vyvoj se pohybuje v sumach, ktere prevysuji prumerny rocni plat a navratnost v pripade, ze bychom to hradili jen ciste z provozu, by asi nebyla z nejrentabilnejsich....

Hostujeme u Server powered by TELE3