Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Kritika webu germanycars.cz

 1. Zdravím. Prosil bych o kritiku webu germanycars.cz. Firma se zabývá dovozem německých sportovních/luxusních aut. Požadavkem byl design v barvách německé vlajky. Jedná se o hrubý koncept, jelikož pořádně ještě ani nevím jaký bude přesný obsah webu a další věci. Taktéž logo ještě není dané. Opakuji, je to hrubý koncept!! Pokud chcete pouze kritizovat, napište prosím zdůvodnění Vaší kritiky. Taktéž případně uvítám Vaše tipy, rady, postřehy...Děkuji.

  K vidění zde.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Až to bude ne hrubý koncept, ale ostrá verze, optej se na hodnocení. Zatím není moc co hodnotit. Auto a text. Nic nevšedního co by ve mě vyvolalo to WAU.

 4. Mě jde hlavně o to jestli jdu správným směrem a navíc chci vytvořit čistý design. Díky.

 5. Zatím tam není skoro co hodnotit, jen bych posunul menu blíže k logu jestli se dá tomu tak říkat . Jinak máš divně ty radiusy v rozích, uplně tam nepasujou.

 6. Jak již bylo řečeno, menu blíže k logu( moc "odstává"). Také by jste mohl dát do poznávačky nějký prvek menu :-)

 7. - Osobně se mi nelíbí současný trend dělat výšku bezvýznamné hlavičky co největší ... obsah webu (který návštěvníky zajímá nejvíce) je tak degradován na nižší úroveň a musí se zbytečně scrollovat.
  - Menu máš v obrázku "utopené" bez nutného kontrastu (pozadí/barvy textu). Vypadá, jako když tam nepatří.
  - V obsahové části bych použil větší písmo a hlavně jinačí font (ideálně nějaký ze standardních písem). Nadpisy jinačí barvou.

 8. nline:

  - hlavičku možná o něco zmenším, jinak bude takhle velká pouze na hlavní stránce. na podstránkách bude velikostně někam pod menu
  - o menu přemýšlím. chci aby bylo písmo lépe čitelné, ale aby moc nenarušilo obrázek auta
  - další prvky jako fonty apod. ještě budu řešit, hlavně jsem chtěl znát názor lidí odsud

  Díky moc za postřehy :)

 9. celkove mi stranky pripominaji spise prezentaci nejake hry nez firmu ktera dovazi luxusni auta.
  ty diry v hlavicce(tmave kruhy, nevim jak to spravne popsat) .. no neprisel jsem k cemu jsou, kdyz uz tak bych je udelal pruhlednejsi..

  ale jinak se mi libi, pekne :)

 10. Určitě to jde vytvořit originálněji. Tohle je pro mě šablona. Hlava, dole nevýrazný textový pole, kde jak čekám je text, novinky, nic víc. Inspiruj se třeba MADEO a jeho prací http://www.amilocar.cz/
  Tomu říkám web o luxusních autech, na víc originálně pojatý. To je trochu jiný level.

Hostujeme u Server powered by TELE3