Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Portfolio - kritika

 1. Ahoj,

  rád bych slyšel vaší kritiku na pokus o moje portfolio (prosím nebuďte drsní :)

  KLIKNI!

  Opraveno

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Hodně dobrý!! Líp bych to přihlašovací okno neudělal :-D

 4. Bez přihlašovacích údajů se tam asi nedostanu.

 5. Chce to po mě heslo na ftp.

 6. jejda :D opravím :D

 7. Hoď to na tinypic.com třeba. Nebo sem dej http link.

 8. Ty šipky pryč !

 9. Jak píš netagent ty šipky pryč , ten obří nápis Lets make it differnet semi tam zdá naprosto zbytečný. To vytažení ve formuláři je až moc velké . Matěj Průša grafik a designer je téměř nečitelné zesvětlit! Místo těch 3 obrázků bych tam umístil nějaký slider.
  Jako porfolio mě to vůbec neoslovilo

 10. šípky šípky samé šípky, čo je to dnes za móda?? ... nahraď to niečim iným a skús ten formulár dole troška pozmeniť - tlačítko odoslať (ale to je len drobnosť)

 11. Grafik nejsem, ale poznatky napíšu.

  - proč je ten formulář tak strašně výrazný? Já myslím, že to je hodně rušivý prvek (neplatí něco jako čím výraznější, tím víc lidí ti bude psát)
  - nemůžu si pomoct, ale mně se vůbec nelíbí ty barvy, ale to záleží na vkusu, zkusil bych do pozadí třeba nějakou opakující se texturu, nebo nějaký prvek, ať je to zajímavější
  - ten text je šílenej, nahňácaný, dej tomu prostor - zvětšit mezery mezi řádky a vůbec, na úvodce bys měl vyzdvihovat reference, texty nikdo číst nebude a Google tě kvůli tomu na 1. místo nedá :o)
  - ty ikony u nadpisů - šílenost (jak píše J.Čakloš) ty šipky...mají ty ikonky význam? Pryč s nimi!

 12. Mě jako amatérovy se to líbí, možná bych propojil MP Portfolio tím společným P.

 13. u mna: hlavicka super az na privelke medzery medzi polozkami v navigacii a takisto ten active/hover efekt by mohol vysvietit mensiu plochu. farba pozadia dobra volba, slogan z obrazku by som prekopal a zmensil to, chcelo by to trochu skultivovat. bloky textu dole vhodne napozicovane, podobne aj formular, ale font je dost zly, rovnako ten stroke kontaktneho formu by sa mi tam hodil mozno pixelovy, mozno 2-3px, ale toto je prilis a obrazky pri blokoch textu su tiez enormne velke, decentne by to bolo s velkostou cca 1/4 - 1/3 toho co tam je teraz.

  celkovo je to na velmi dobrej ceste, len mi to zatial pride velkostou jednotlivych elementov tak trochu pre slepcov, nehovoriac o tom ze ked to natiahnem na macbooku 13, tak vidim web len po "Lets make it different" co je pri mnozstve obsahu trochu na zvazenie, zvlast v case hojneho vyuzivania 10" a inych mobilnych zariadeni.

Hostujeme u Server powered by TELE3